Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Boracay /Filipiny

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Słynąca z przepięknej 4-kilometrowej White Beach, wysepka Boracay jest mekką podróżników z całego świata. W 2012 roku okrzyknięta została najpiękniejszą wyspą na świecie. Każde zrobione tutaj zdjęcie przypomina barwną pocztówkę: palmy kokosowe górują nad białym piaskiem plaż, zwracając się w stronę turkusów i lazurów Morza Sulu.

W głębi wyspy znajduje się gęsta dżungla, zaś na jej krańcach cudowne plaże. Tutaj najlepszą formą relaksu jest lenistwo w hamaku i popijanie świeżego soku z papai. Jest to również wyspa dla amatorów sportów wodnych, na wschodnim wybrzeżu panują znakomite warunki do kitesurfingu. Natomiast miłośnicy podwodnego świata odnajdą na Boracay prawdziwe szczęście. Kolorowe rybki, tajemnicze wraki statków i niekończące się podwodne jaskinie. Ponadto fascynujące nocne życie, mnogość barów, różnorodnych restauracji, dyskotek i klubów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających podróżników.

Zwiń
Kiedy jechać na Boracay?

Kiedy jechać na Boracay?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Nieodkryty Palawan i rajskie plaże Boracay

Od 13400 zł

Filipiny - Palawan, Boracay

Palawan to jedna z większych, a zarazem najmniej zbadanych wysp Filipin, kryjąca w sobie i otaczających ją wodach wiele tajemnic. Spędzając wakacje na Filipinach wyrusz więc w wyjątkową podróż na Palawan i podziwiaj niezwykłą faunę i florę podmorskiego świata rejonu El Nido, odwiedź pamiętające japońską okupację bezludne rajskie wysepki, udaj się w ekscytującą podróż z nurtem podziemnej rzeki w Sabang… Na koniec rozkoszuj się wakacjami na wysepce Boracay – kwintesencji raju z białymi plażami i lazurowymi wodami.

Plażowanie na Filipinach

Od 12500 zł

Filipiny - Cebu, Panglao, Bohol, Boracay, Manila

Białe połacie piasku, lazur wody płynnie przechodzący w błękit nieba, łagodny szum fal i szelest rzucających przyjemny cień palm, drinki kolorowe jak rybki śledzone przez maskę do snorkelingu i wielkie, zdziwione oczy maleńkich tarsjuszy – wakacje na Filipinach to synonim beztroskiego relaksu i wspaniałej rozrywki. Odkryj wszystkie barwy rafy koralowej, sprawdź, dlaczego Wzgórza Czekoladowe noszą tak apetyczną nazwę, skosztuj egzotycznych manilskich przysmaków, wyciągnij się na miękkim piasku i rozkoszuj się ucieczką od codzienności!

Ekskluzywne plażowanie na perle wśród wysp

Od 15100 zł
Exclusive

Filipiny - Manila, Boracay

Wśród kilku tysięcy wysp pełnych rajskich plaż jest w czym wybierać. Początek to stolica Filipin, gdzie poznacie tutejszą kulturę, a także niebiańską wyspę, gdzie bajecznie kolorowe rybki pływają w krystalicznie czystych wodach, zaś tropikalne dżungle dają wytchnienie od słońca białych plaż.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli

Hotele w Boracay

Zwiń
Boracay

Boracay

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować