Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Boracay /Filipiny

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Słynąca z przepięknej 4-kilometrowej White Beach, wysepka Boracay jest mekką podróżników z całego świata. W 2012 roku okrzyknięta została najpiękniejszą wyspą na świecie. Każde zrobione tutaj zdjęcie przypomina barwną pocztówkę: palmy kokosowe górują nad białym piaskiem plaż, zwracając się w stronę turkusów i lazurów Morza Sulu.

W głębi wyspy znajduje się gęsta dżungla, zaś na jej krańcach cudowne plaże. Tutaj najlepszą formą relaksu jest lenistwo w hamaku i popijanie świeżego soku z papai. Jest to również wyspa dla amatorów sportów wodnych, na wschodnim wybrzeżu panują znakomite warunki do kitesurfingu. Natomiast miłośnicy podwodnego świata odnajdą na Boracay prawdziwe szczęście. Kolorowe rybki, tajemnicze wraki statków i niekończące się podwodne jaskinie. Ponadto fascynujące nocne życie, mnogość barów, różnorodnych restauracji, dyskotek i klubów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających podróżników.

Zwiń
Kiedy jechać na Boracay?

Kiedy jechać na Boracay?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Nieodkryty Palawan i rajskie plaże Boracay

Od 12400 zł

Filipiny - Palawan, Boracay

Palawan to jedna z większych, a zarazem najmniej zbadanych wysp Filipin, kryjąca w sobie i otaczających ją wodach wiele tajemnic. Spędzając wakacje na Filipinach wyrusz więc w wyjątkową podróż na Palawan i podziwiaj niezwykłą faunę i florę podmorskiego świata rejonu El Nido, odwiedź pamiętające japońską okupację bezludne rajskie wysepki, udaj się w ekscytującą podróż z nurtem podziemnej rzeki w Sabang… Na koniec rozkoszuj się wakacjami na wysepce Boracay – kwintesencji raju z białymi plażami i lazurowymi wodami.

Plażowanie na Filipinach

Od 11500 zł

Filipiny - Cebu, Panglao, Bohol, Boracay, Manila

Białe połacie piasku, lazur wody płynnie przechodzący w błękit nieba, łagodny szum fal i szelest rzucających przyjemny cień palm, drinki kolorowe jak rybki śledzone przez maskę do snorkelingu i wielkie, zdziwione oczy maleńkich tarsjuszy – wakacje na Filipinach to synonim beztroskiego relaksu i wspaniałej rozrywki. Odkryj wszystkie barwy rafy koralowej, sprawdź, dlaczego Wzgórza Czekoladowe noszą tak apetyczną nazwę, skosztuj egzotycznych manilskich przysmaków, wyciągnij się na miękkim piasku i rozkoszuj się ucieczką od codzienności!

Ekskluzywne plażowanie na perle wśród wysp

Od 14100 zł
Exclusive

Filipiny - Manila, Boracay

Wśród kilku tysięcy wysp pełnych rajskich plaż jest w czym wybierać. Początek to stolica Filipin, gdzie poznacie tutejszą kulturę, a także niebiańską wyspę, gdzie bajecznie kolorowe rybki pływają w krystalicznie czystych wodach, zaś tropikalne dżungle dają wytchnienie od słońca białych plaż.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Boracay

Boracay

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować