Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Villa Caemilla Beach Boutique Hotel

Filipiny – Boracay

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy, czterogwiazdkowy hotel, który już od pierwszego wejrzenia zachwyca elegancją, położony przy rajskiej plaży White Beach.

Wszystkie apartamenty są przestronne, jasne i zaprojektowane z wyczuciem stylu w klasycznych barwach, z wyrazistymi akcentami ożywiającymi wnętrze. Wyposażenie pokojów obejmuje m.in. minibar, lodówkę, klimatyzację, telefon oraz telewizor HD z dostępem do 300 kanałów . Goście mogą korzystać z darmowego WiFi na terenie całego obiektu, także w pokojach.

Hotelowy kompleks spa oferuje bogactwo zabiegów – kosmetycznych, upiększających i relaksujących oraz masaży, a także specjalnych pakietów. Restauracja przygotowuje specjalne dania z myślą o najmłodszych Gościach. Menu jest zróżnicowane, dostosowywane do pory dnia. Znajdują się w nim zarówno potrawy typowo filipińskie, dania ze świeżych owoców morza, jak i znane na całym świecie przysmaki: hamburgery, sałatki, włoskie pasty i pizza. Na uwagę zasługuje też rozwinięta karta win.DLACZEGO POLECAMY

  • Jeden z najlepszych butikowych hoteli na wyspie Boracay. Stylowe zakwaterowanie o wysokim standardzie
  • Dobra jakość potraw serwowanych w hotelowej restauracji, duży wybór win
  • Oferta centrum spa, w tym zabiegi odnowy biologicznej, upiększające oraz masaże (dodatkowo płatne)


Zwiń
Galeria

4* niezwykle elegancki, butikowy hotel zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta, a rajska plaża White Beach jest na wyciągnięcie ręki.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować