Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Fosshotel Vatnajokull

Islandia – Hofn

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Fosshotel Vatnajokull to trzygwiazdkowy hotel położony ok. 15 km od miasteczka Hofn na wschodnim wybrzeżu wyspy. To idealne miejsce wypadowe na podziwianie wschodnich fiordów i Parku Narodowego Vatnajokull, słynącego z największego w Europie lodowca. Nowoczesny, naturalny design z dużą ilością drewna i pięknymi widokami na otacząjącą obiekt okolicę. Restauracja specjalizuje się w skorupiakach dostarczanych z pobliskiego portu, a śniadania serwowane są w formie bufetu.

Łącznie dysponuje 66 prosto, w skandynawskim stylu urządzonymi pokojami typu Double i Twin, Deluxe Double, Suite, Family (dwa połączone ze sobą, w których pomieścić się może do 4 osób). Pokoje o wyższych kategoriach posiadają więcej przestrzeni i przedstawiają lepszy, panoramiczny widok na górską okolicę. Wszystkie wyposażone zostały w telewizor, minibarek/lodówkę, zestawy do kawy i herbaty oraz Wi-Fi. W łazienkach Goście znajdą podgrzewane podłogi, prysznice, zestawy kosmetyków i suszarki do włosów.

Oficjalna strona hotelu: www.islandshotel.is/hotels-in-iceland/fosshotel-vatnajokullDlaczego polecamy

  • Doskonała lokalizacja do odkrywania wschodu wyspy i Parku Narodowego
  • Panoramiczne widoki z większości pokojów i przestrzeni hotelowych


Minusy

  • Pokoje typu Standard mają powierzchnię 15m2 i nie dysponują najlepszymi widokami
Zwiń
Galeria

3* nowoczesny obiekt należący do lokalnej sieci hotelowej zapewnia piękne widoki na okolicę.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Islandia – kraina wulkanów i lodu

Od 9900 zł

Islandia - Keflavik, Złoty Krąg, Vik i Myrdal, Hofn, Hvolsvollur, Borgarnes, Snaefellsnes, Reykjavik

Wybierzcie się w magiczną i ekscytującą podróż po Islandii, korzystając z nieograniczonej wolności, jaką daje własny samochód. Przemierzając kolejne kilometry bezdroży podziwiajcie parki narodowe – Thingvellir i nietknięty ludzką ręką Skaftafell, zachwyćcie się najpiękniejszymi na świecie wodospadami Svartifoss i Skogafoss, zobaczcie jak pięknie i groźnie wygląda czarna plaża, w której skalnych formacjach mieszkają elfy, wsłuchajcie się w ponadtysiącletnie sagi… Po wszystkich trudach podróży zrelaksujcie się w gorących źródłach Blue Lagoon – popularnego geotermalnego SPA. Islandzka przygoda wzywa!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować