Pogoda i temperatury w Nowym Jorku – kiedy jechać na wakacje?

Zainspiruj się i przeczytaj o podróży swoich marzeń na blogu

Pogoda i temperatury w Nowym Jorku – kiedy jechać na wakacje?

Nowy Jork, nazywany „Miastem, które nigdy nie śpi”, jest jednym z najbardziej ikonicznych i fascynujących miast na świecie. Ta pulsująca metropolia, położona na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, jest symbolem dynamizmu, różnorodności kulturowej i niekończących się możliwości. Od olśniewającego widoku wieżowca Empire State Building po kultowe neony Times Square, Nowy Jork zapewnia niezapomniane wrażenia i niekończoną listę atrakcji.

To miasto jest prawdziwym centrum kultury, sztuki, mody i finansów. Wizyta w Metropolitan Museum of Art czy Museum of Modern Art pozwoli odkryć niezwykłe dzieła sztuki z całego świata. Kultura ulicy jest nieodłączną częścią Nowego Jorku, gdzie spacer po dzielnicy SoHo, Brooklyn Bridge czy Central Park odkryje niesamowitą energię i zróżnicowanie miasta. Nowy Jork jest również mekką dla miłośników zakupów. Od ekskluzywnych butików w Piątej Alei po przepych sklepów na Manhattanie, każdy znajdzie coś dla siebie. Kulinarna scena miasta jest równie bogata i różnorodna, oferując wszystko od wykwintnych restauracji z gwiazdkami Michelin po uliczne stoiska z różnymi kuchniami świata. Nie można zapomnieć o ikonicznych miejscach, które definiują Nowy Jork. Central Park, zielony raj w sercu miasta, zapewnia wypoczynek i rekreację dla mieszkańców i turystów. Most Brookliński, symbol połączenia między Manhattanem a Brooklynem, oferuje spektakularne widoki na panoramę miasta. Lady Liberty, Statua Wolności, witającym przybyszów na wyspie Liberty Island, jest symbolem wolności i przyjaźni.

Nowy Jork to miasto, które nigdy się nie nudzi. Znajduje się tam zawsze coś nowego do odkrycia, niezależnie od tego, czy jesteś tam po raz pierwszy, czy po raz dziesiąty. Wszystkie te atrakcje sprawiają, że Nowy Jork jest jednym z najbardziej pożądanych celów podróży na świecie.

KIEDY JECHAĆ DO NOWEGO JORKU?

Zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy czas na wycieczkę do Nowego Jorku? Odpowiedź brzmi: zawsze! Ten niezwykły zakątek świata ma wiele do zaoferowania niezależnie od pory roku, ale istnieją pewne okresy, które mogą dodatkowo wzbogacić Twoje doświadczenie w tym niezwykłym mieście.

Wiosna w Nowym Jorku przynosi odrodzenie, gdy rośliny i kwiaty budzą się do życia. Parki stają się oazami zieleni, a spacer po Central Parku jest szczególnie uroczy. Kwietniowa Cherry Blossom Festival w ogrodach botanicznych sprawia, że miasto staje się jeszcze piękniejsze, a cieplejsze temperatury zachęcają do odkrywania ulic i skwerów Nowego Jorku.

Lato to czas, kiedy miasto rozkwita energią i niezliczonymi wydarzeniami. Koncerty plenerowe, festiwale uliczne, letnie targi i możliwość korzystania z kultowych miejsc, takich jak Coney Island, sprawiają, że letnie miesiące są wyjątkowe. Pamiętaj jednak, że lato przynosi również ciepłe temperatury i wysoką wilgotność, więc przygotuj się na upały i tłumy turystów.

Jesień w Nowym Jorku to prawdziwy festiwal kolorów, gdy liście drzew zmieniają się w odcienie czerwieni, żółci i brązu. Spacer po parkach, takich jak High Line czy Battery Park, pozwoli ci podziwiać tę piękną naturę. Ponadto, jesienią możesz skorzystać z niższych cen na niektóre atrakcje turystyczne i uniknąć największych tłumów.

Zima w Nowym Jorku to magiczny czas, gdy miasto jest przystrojone świątecznymi dekoracjami. Spacer po ozdobionych sklepach i ulicach, odkrywanie świątecznych targów i łyżwiarstwo na lodowiskach wokół miasta sprawią, że poczujesz magię zimy. Pamiętaj jednak, że zima może być bardzo mroźna i śnieżna, więc przygotuj się na warunki pogodowe.

Kiedykolwiek zdecydujesz się odwiedzić Nowy Jork, z pewnością będziesz pod wrażeniem tej niezwykłej metropolii. To miasto o nieograniczonych możliwościach i nieskończonych atrakcjach, które przyciągają miliony turystów z całego świata. Bez względu na porę roku, odwiedzając Nowy Jork, możesz być pewien, że czeka cię niezapomniane doświadczenie.

POGODA I KLIMAT W NOWYM JORKU

Nowy Jork ma umiarkowany klimat kontynentalny, charakteryzujący się czterema wyraźnymi porami roku. Latem jest gorąco i wilgotno, jesień jest ciepła i pełna kolorowych liści, zima przynosi chłód i opady śniegu, a wiosna jest łagodna i kwitnąca.

W lecie, które trwa od czerwca do sierpnia, średnie temperatury sięgają około 25–30°C. Wilgotność jest wysoka, a czasami mogą wystąpić burze i upały. Jest to popularny okres turystyczny, gdy można cieszyć się festiwalami, koncertami na świeżym powietrzu i spacerami po parkach. Jesień, trwająca od września do listopada, przynosi łagodne temperatury, z których początkowy okres jest jeszcze ciepły, a końcowa część staje się coraz chłodniejsza. Średnie temperatury w tym okresie wynoszą około 10–20°C. Jesień jest znana ze swoich pięknych krajobrazów liści, zwłaszcza w Central Parku. Zima w Nowym Jorku, trwająca od grudnia do lutego, jest chłodna, a średnie temperatury wynoszą około 0–5°C. Czasami temperatura może spaść poniżej zera, a miasto pokrywa się śniegiem. Jest to czas, gdy można cieszyć się atmosferą świąt i skorzystać z lodowisk na świeżym powietrzu. Wiosna, od marca do maja, przynosi stopniowe ocieplenie i ożywienie miasta. Średnie temperatury wynoszą około 10–15°C na początku, a potem wzrastają do około 15–20°C. Wiosną miasto rozkwita w kolorach, a parki stają się popularnym miejscem dla spacerowiczów i pikników.

Ważne jest również wspomnienie o zmiennych warunkach pogodowych w Nowym Jorku. Mogą wystąpić nagłe zmiany temperatury i opadów deszczu, więc warto mieć ze sobą odpowiednie ubrania i przygotować się na różne warunki.

Nowy Jork – pogoda w styczniu

Średnie temperatury w Nowym Jorku w styczniu wahają się między -3°C a 4°C, jednak należy pamiętać, że temperatura może spadać znacznie poniżej zera, szczególnie w nocy. Wiatr może również wpływać na odczucie temperatury, powodując, że jest jeszcze chłodniej. Dlatego ważne jest ubranie się odpowiednio w ciepłe warstwy, w tym kurtki, swetry, czapki i rękawiczki. Opady śniegu są częste w styczniu, co sprawia, że miasto jest ośnieżone i malownicze. Przez cały miesiąc można spodziewać się średnio około 8–10 dni z opadami śniegu. Warto być przygotowanym na zmienne warunki pogodowe, ponieważ śnieg może być naprzemiennie z deszczem lub mżawką. Długość dnia w styczniu jest stosunkowo niewielka, a noc jest długa. Słońce zachodzi wcześnie po południu, co oznacza mniej godzin światła dziennego. Warto wziąć to pod uwagę planując aktywności na zewnątrz i zwiedzanie miasta.

Nowy Jork – pogoda w lutym

Luty to zimowy miesiąc w Nowym Jorku, ale można zauważyć pewne oznaki nadchodzącej wiosny. Pomimo tego, że zima wciąż utrzymuje się, temperatury zaczynają nieznacznie się podnosić, a dni stają się dłuższe. Średnie temperatury w Nowym Jorku w lutym wynoszą od -2°C do 6°C. W porównaniu do stycznia, można odczuć nieco łagodniejszą pogodę, chociaż wciąż zdarzają się chłodne dni i noce. Wiatr może nadal wpływać na odczucie temperatury, więc warto nadal nosić ciepłe ubrania i dodatkowe warstwy. Opady śniegu w lutym są nadal możliwe, ale zazwyczaj są mniej intensywne niż w styczniu. Średnio można spodziewać się około 6–8 dni z opadami śniegu. Deszcz i mżawka również mogą występować, zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca. Czas trwania dnia w lutym stopniowo się wydłuża, dając więcej godzin światła dziennego. To oznacza, że wieczory są nieco jaśniejsze, co daje więcej czasu na zwiedzanie i korzystanie z atrakcji miasta.

W lutym odbywają się różne wydarzenia i festiwale, takie jak Valentine’s Day (Dzień Zakochanych) i Lunar New Year (Chiński Nowy Rok). Warto sprawdzić kalendarz wydarzeń, aby skorzystać z unikalnych doświadczeń podczas wizyty w tym miesiącu.

Nowy Jork – pogoda w marcu

Marzec w Nowym Jorku to przejściowy miesiąc, w którym można zauważyć stopniowe odejście od zimowych warunków i nadejście wiosny. Chociaż wciąż można spodziewać się chłodniejszych dni, temperatura zaczyna wzrastać, a miasto ożywa po długiej zimie. Średnie temperatury w Nowym Jorku w marcu wahają się między 1°C a 11°C. Choć nadal może być chłodno, szczególnie na początku miesiąca, temperatury zazwyczaj stopniowo się podnoszą, dając oznaki nadchodzącej wiosny. Jest to dobry czas, aby rozpocząć odkrywanie miasta na świeżym powietrzu i cieszyć się spacerami po parkach i ulicach. Opady śniegu w marcu są jeszcze możliwe, choć zazwyczaj są mniej powszechne niż w poprzednich miesiącach zimowych. Deszcz pada coraz częściej, więc warto mieć ze sobą odpowiednie ubrania przeciwdeszczowe. Miesiąc ten jest znany z powiedzenia „marzec wchodzi jak lew, wychodzi jak baran”, co oznacza, że pogoda może być zmienna i trudna do przewidzenia. Długość dnia w marcu zwiększa się, dając więcej godzin światła dziennego i możliwość korzystania z atrakcji miasta nawet po zmroku. Jest to dobry czas, aby odwiedzić zabytkowe miejsca, takie jak Times Square czy Central Park, bez konieczności znoszenia wiosennych tłumów turystów.

Warto zauważyć, że marzec to również okres, w którym Nowy Jork obchodzi St. Patrick’s Day (Dzień św. Patryka), irlandzkie święto, które przyciąga dużą ilość ludzi i oferuje paradę oraz festiwale związane z kulturą irlandzką.

Nowy Jork – pogoda w kwietniu

Kwiecień w Nowym Jorku jest początkiem wiosny i przynosi stopniowe ocieplenie temperatur oraz dłuższe, bardziej przyjemne dni. To czas, kiedy miasto budzi się do życia po długiej zimie, a atmosfera staje się bardziej radosna i optymistyczna. Średnie temperatury w Nowym Jorku w kwietniu wynoszą od 6°C do 16°C, choć mogą się również podnosić powyżej 20°C pod koniec miesiąca. Nocne temperatury są zazwyczaj łagodne, oscylujące w okolicach 5°C–10°C. Jest to doskonały czas na korzystanie z atrakcji na świeżym powietrzu i spacerowanie po parkach. Opady w kwietniu są dość powszechne, więc warto zabrać ze sobą odpowiednie ubrania przeciwdeszczowe. Długość dnia w kwietniu znacznie się wydłuża, dając więcej czasu na aktywności na świeżym powietrzu i zwiedzanie miasta. Kwietniowe popołudnia i wieczory często są przyjemne i sprzyjają przyjemnym spacerom po ulicach Nowego Jorku. W kwietniu można również zauważyć rozwijające się kwiaty i zielone obszary w parkach miasta. Central Park, znanym ze swoich tulipanów, staje się atrakcyjnym miejscem do relaksu i obserwowania przyrody.

W kwietniu w Nowym Jorku odbywają się różne, ciekawe wydarzenia, takie jak Easter Parade and Bonnet Festival (Parada Wielkanocna i Festiwal Czapek) oraz Earth Day (Dzień Ziemi), które oferują dodatkowe atrakcje dla odwiedzających.

Nowy Jork – pogoda w maju

Maj to piękny miesiąc w Nowym Jorku, kiedy w pełni rozwija się wiosna i miasto staje się oazą zielonych parków i kwitnących kwiatów. Pogoda jest zwykle łagodna i przyjemna, wyciągając mieszkańców i turystów na zewnątrz, aby cieszyli się wszystkimi atrakcjami miasta. Średnie temperatury w Nowym Jorku w maju wynoszą od 11°C do 21°C, choć mogą się również podnosić do 25°C lub więcej w ciągu dnia. Nocne temperatury są zazwyczaj łagodne i utrzymują się w okolicach 10°C–15°C. To idealny czas na spacerowanie po ulicach, wizytę w parkach i relaks na świeżym powietrzu. Opady deszczu w maju są stosunkowo częste, ale zazwyczaj są krótkotrwałe i przerywane chwilami słonecznymi. Przez większość czasu można cieszyć się pięknym niebem i przyjemną aurą. Warto mieć ze sobą lekką kurtkę lub parasolkę w przypadku nagłych przelotnych opadów deszczu. Długość dnia w maju znacznie się wydłuża, co daje więcej czasu na korzystanie z atrakcji miasta nawet po zachodzie słońca. Parki, takie jak Central Park czy High Line, stają się popularnymi miejscami spotkań i rekreacji dla mieszkańców i turystów.

W maju można również uczestniczyć w różnych festiwalach i wydarzeniach, takich jak Memorial Day (Dzień Pamięci) czy Fleet Week (Tydzień Floty), które oferują unikalne doświadczenia i atrakcje dla odwiedzających.

Nowy Jork – pogoda w czerwcu

Czerwiec w Nowym Jorku to początek lata, kiedy temperatura wzrasta, a miasto w pełni korzysta z ciepłej aury i długich dni. To czas, gdy życie na zewnątrz rozkwita, a liczne atrakcje i festiwale przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów. Średnie temperatury w Nowym Jorku w czerwcu wynoszą od 16°C do 26°C, chociaż mogą czasami osiągać nawet 30°C lub więcej. Nocne temperatury są zazwyczaj przyjemne i utrzymują się w okolicach 18°C–21°C. Jest to doskonały czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, zwiedzanie zabytków miasta i korzystanie z parków. Opady deszczu w czerwcu są dość powszechne, ale zazwyczaj są krótkotrwałe i występują w postaci burz. Często są one przerywane chwilami słonecznymi, więc można w pełni wykorzystać dni na odkrywanie miasta. Warto mieć ze sobą lekkie ubrania i skorzystać z ochrony przeciwsłonecznej, aby uniknąć nadmiernego narażenia na słońce. Długość dnia w czerwcu jest największa w roku, co daje dużo czasu na zwiedzanie i korzystanie z atrakcji miasta.

W czerwcu w Nowym Jorku można wziąć udział w kilku wydarzeniach, jak National Puerto Rican Day Parade (Parada Narodowego Dnia Portorykańskiego) czy Pride Month (Miesiąc Dumy), które przyciągają dużą liczbę uczestników i oferują wyjątkowe doświadczenia kulturalne.

Nowy Jork – pogoda w lipcu

Lipiec w Nowym Jorku to okres, gdy lato osiąga swoje apogeum, a miasto ożywa energią i ruchem. Pogoda jest zazwyczaj ciepła i słoneczna, co przyciąga wielu turystów i mieszkańców, którzy chcą korzystać z wszystkich atrakcji, jakie oferuje to dynamiczne miejsce. Średnie temperatury w Nowym Jorku w lipcu wynoszą od 21°C do 30°C, chociaż mogą czasami osiągać nawet 35°C. Nocne temperatury są zazwyczaj łagodne i utrzymują się w okolicach 20°C–24°C. To doskonały czas na plażowanie, pikniki w parkach i odkrywanie miasta na dworze. Opady deszczu w lipcu są mniej częste niż w poprzednich miesiącach, ale wciąż możliwe. Często są one w formie przelotnych burz, które szybko przechodzą, ustępując miejsca słońcu. Warto mieć przy sobie lekkie ubrania, nakrycie głowy i skorzystać z kremów z filtrem przeciwsłonecznym, aby chronić się przed silnym promieniowaniem słonecznym. Długość dnia w lipcu jest znaczna, co daje wiele czasu na korzystanie z atrakcji miasta. Parki, takie jak Central Park czy Brooklyn Bridge Park, są popularnymi miejscami dla mieszkańców i turystów, którzy chcą się zrelaksować na świeżym powietrzu i cieszyć się widokami.

W lipcu odbywa się wiele letnich festiwali, koncertów i wydarzeń na świeżym powietrzu, takich jak Macy’s Fourth of July Fireworks (Pokaz sztucznych ogni w dniu Niepodległości), który jest jednym z najbardziej spektakularnych pokazów w kraju.

Nowy Jork – pogoda w sierpniu

Sierpień w Nowym Jorku to czas, gdy lato osiąga swój szczyt, a miasto jest pełne energii i wydarzeń. Pogoda jest zwykle ciepła i gorąca, przyciągając tłumy turystów i mieszkańców, którzy chcą cieszyć się wszystkimi atrakcjami tego dynamicznego miejsca. Średnie temperatury w Nowym Jorku w sierpniu wynoszą od 21°C do 30°C, choć mogą czasami przekraczać 35°C. Nocne temperatury utrzymują się w okolicach 20°C–24°C, co zapewnia pewną ulgę po upalnym dniu. To idealny czas na spędzanie czasu na zewnątrz, korzystanie z plaż, parków i innych atrakcji. Opady deszczu w sierpniu są zwykle niewielkie i sporadyczne, ale możliwe są przelotne burze. Większość dni jest słoneczna i sucha, dlatego warto mieć ze sobą lekkie ubrania, nakrycie głowy i używać kremów z filtrem przeciwsłonecznym w celu ochrony przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Długość dnia w sierpniu jest wciąż znaczna, co daje dużo czasu na korzystanie z atrakcji miasta.

Można odwiedzać znane miejsca, takie jak Central Park, Times Square, czy słynne muzea, a także uczestniczyć w letnich festiwalach, koncertach i imprezach plenerowych, które odbywają się w tym miesiącu.

Nowy Jork – pogoda we wrześniu

Wrzesień w Nowym Jorku to przejściowy miesiąc, gdy lato powoli ustępuje miejsca jesieni. Pogoda wciąż jest przyjemna, ale może się różnić w zależności od początku lub końca miesiąca. Mimo to, wrzesień nadal oferuje wiele atrakcji i możliwości do odkrywania miasta. Średnie temperatury w Nowym Jorku we wrześniu wynoszą od 18°C do 26°C, choć mogą sięgać nawet 30°C w początkowej fazie miesiąca. Nocne temperatury są zazwyczaj łagodne i utrzymują się w okolicach 16°C–20°C. Jest to nadal stosunkowo ciepły okres, który umożliwia korzystanie z atrakcji na świeżym powietrzu. Opady deszczu we wrześniu są zwykle umiarkowane i mogą występować w postaci przelotnych deszczów lub burz. Jest to również okres, w którym występuje mniejsze ryzyko huraganów w porównaniu do poprzednich miesięcy. Mimo to, warto mieć ze sobą lekkie ubrania oraz parę warstw, ponieważ temperatura może być zmienna. Dni wciąż są długie, ale stopniowo skracają się wraz z nadejściem jesieni. Jest to nadal dobry czas na zwiedzanie i korzystanie z atrakcji miasta. Parki, takie jak Central Park, są piękne w tym okresie, gdy liście zaczynają zmieniać kolor na odcienie jesieni.

Ważne wydarzenia we wrześniu to Labor Day (Święto Pracy) i West Indian Day Parade (Parada Zachodnioindyjska), przyciągając tłumy ludzi i oferując wyjątkowe doświadczenia kulturalne.

Nowy Jork – pogoda w październiku

Październik w Nowym Jorku to okres, w którym jesienna aura zaczyna dominować. Pogoda staje się chłodniejsza i bardziej zmienna, a miasto przeobraża się w barwne krajobrazy liści i atmosferę pełną przygotowań do Halloween. Jest to fascynujący czas, aby odkrywać miasto w nowym, jesiennym otoczeniu. Średnie temperatury w Nowym Jorku w październiku wahają się od 11°C do 19°C. W ciągu dnia można oczekiwać wyższych temperatur, zwłaszcza na początku miesiąca, podczas gdy nocne temperatury spadają i utrzymują się w zakresie 7°C–13°C. Jest to miesiąc, w którym zaleca się noszenie lekkiego swetra lub kurtki, ponieważ wieczory mogą być chłodniejsze. Opady deszczu w październiku są zwykle umiarkowane i mogą występować w postaci deszczu lub lekkiej mżawki. W miarę jak miesiąc się rozwija, może zdarzyć się więcej dni deszczowych. Jest to również okres, w którym pogoda może być zmienna, dlatego warto mieć ze sobą lekkie warstwy ubrań, aby dostosować się do zmian temperatury. Długość dnia w październiku zauważalnie się skraca, a wieczory stają się coraz dłuższe. Jest to doskonały czas na odkrywanie urokliwych jesiennych krajobrazów w parkach, takich jak Central Park czy High Line. Kolorowe liście i atmosfera jesieni dodają uroku miastu.

W październiku odbywają się również różne wydarzenia, takie jak Halloween Parade (Parada Halloween), gdzie można zobaczyć kreatywne kostiumy i dekoracje uliczne. Jest to czas, gdy miasto jest wypełnione festiwalami, pokazami i koncertami, które oferują niezapomniane doświadczenia.

Nowy Jork – pogoda w listopadzie

Listopad w Nowym Jorku to czas, w którym jesień przechodzi w zimę. Pogoda staje się coraz chłodniejsza, a miasto przygotowuje się na zbliżające się święta. Jest to fascynujący okres, w którym można cieszyć się pięknymi krajobrazami jesieni i początkiem sezonu zimowego. Średnie temperatury w Nowym Jorku w listopadzie wynoszą od 5°C do 12°C. Dni stają się coraz krótsze, a nocne temperatury spadają do zakresu 1°C–7°C. Może zdarzać się, że temperatura spada poniżej zera, zwłaszcza pod koniec miesiąca. Jest to zdecydowanie chłodniejszy okres, dlatego zaleca się noszenie ciepłych ubrań, swetrów, kurtki i czapek. Opady w listopadzie są częstsze, ale zazwyczaj są to deszcze lub mżawka.. Listopad może być również miesiącem wietrznym, więc warto mieć ze sobą odzież odporną na wiatr. Pomimo tego, że jest to coraz chłodniejszy okres, dni są wciąż stosunkowo jasne i można cieszyć się czasem na zewnątrz.

W listopadzie miasto stopniowo przechodzi w atmosferę świąt. Sklepy zaczynają dekorować swoje witryny, a w różnych częściach miasta przygotowywane są wielkie choinki. Święto Dziękczynienia (Thanksgiving) jest jednym z głównych wydarzeń tego miesiąca.

Nowy Jork – pogoda w grudniu

Grudzień w Nowym Jorku to czas świąt i zimowej atmosfery, gdy miasto jest pięknie przystrojone światełkami i dekoracjami. Pogoda staje się coraz zimniejsza, a temperatura spada, tworząc wyjątkowy klimat przed Bożym Narodzeniem i Sylwestrem. Średnie temperatury w Nowym Jorku w grudniu wahają się od 1°C do 7°C. Dni są krótkie, a nocne temperatury mogą spaść poniżej zera, osiągając wartości -2°C do 4°C. Jest to zdecydowanie zimniejszy okres, dlatego zaleca się noszenie ciepłych ubrań, płaszczy, czapek, rękawiczek i szalików, aby ochronić się przed mrozem. Opady śniegu w grudniu stają się coraz bardziej prawdopodobne, a miasto może być pokryte delikatną warstwą śniegu, co dodaje uroku świątecznej atmosferze. Opady deszczu również występują, ale są zwykle łagodne. Jest to okres, w którym można cieszyć się romantycznymi spacerami po ulicach miasta, oglądając ozdobione witryny sklepowe i przystrojone choinki.

Grudzień jest pełen świątecznych wydarzeń i atrakcji w Nowym Jorku. Wielkie choinki stają się centralnym punktem w różnych częściach miasta, a 5th Avenue słynie z wystawnych dekoracji sklepowych. Ice-skating na lodowiskach, jak np. na Rockefeller Center, to popularna atrakcja, która przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Asia

Asia

Zakochana w podróżach, samochodach i kawie :)

!
Ta strona używa plików cookies.