Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Dubaj /Zjednoczone Emiraty Arabskie

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niewątpliwie jest to miasto wizjonerów. Najwyższy budynek na świecie; jedyny siedmio-gwiazdkowy hotel; hotel podwodny; stok narciarski otoczony pustynią – przykłady kuriozów i atrakcji niespotykanych nigdzie indziej można mnożyć. Miasto liczy 8 mln mieszkańców, z czego obywatele Zjednoczonych Emiratów Arabskich stanowią podobno tylko kilkanaście procent. Państwo bardzo dba o rozdział imigrantów i obywateli. W mieście nie ma żebraków i nie ma bezrobocia. Nie ma także przestępczości. Warto jednak stosować się do miejscowych zwyczajów – np. spożywać alkohol tylko w barach lub restauracjach. W miejscach publicznych koniecznie należy nosić ubranie okrywające kolana i łokcie. Dobrze widziane jest powstrzymywanie się od czułych gestów. Wspomniane zachowania to tylko przykłady szacunku wobec miejscowych zwyczajów. Dzięki nim można poczuć się dobrze w tym niesamowitym mieście, które chce być „naj” pod każdym, ale to każdym, względem.

Zwiń
Kiedy jechać do Dubaju?

Kiedy jechać do Dubaju?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Trekking po Sokotrze

Od 19900 zł

Sokotra - Abu Zabi, Hadibo, Detwah, Diksam, Aomak, Homhil, Arher, Ayhaft, Dubaj

Przed Wami jedyna w swoim rodzaju przygoda – trekking po wyspie nie z tej ziemi, kosmicznej Sokotrze! Odkrywanie tego unikatowego zakątka ziemi rozpoczniecie od objazdu, podczas którego poznacie sekrety niesamowitej flory, zobaczycie krajobrazy jak z innego wymiaru i zobaczycie, do czego służy smocza krew. Drugą część Waszej wycieczki na Sokotrę spędzicie przemierzając wyspę z północy na południe, by podczas pieszej wędrówki doświadczyć tej niezwykłej wyspy wszystkimi zmysłami. Kąpiele w chłodnych wadi, noclegi pod gwiazdami, trekking z wielbłądami na najwyższy szczyt wyspy? Zapraszamy w podróż na Sokotrę!

Sokotra – z wizytą na enigmatycznej wyspie

Od 15900 zł

Sokotra - Abu Zabi, Hadibo, Detwah, Diksam, Aomak, Homhil, Arher, Dubaj

Witamy na Sokotrze – wyspie jak z innego wymiaru, nazywanej najbardziej kosmicznym miejscem na ziemi! Oderwała się od kontynentu miliony lat temu, dzięki czemu występują tu gatunki roślin nieobecne nigdzie indziej na świecie. Niesamowita przyroda, drzewa niepodobne do niczego innego, dziewicze plaże – wszystko to składa się całkowicie unikatową jakość!  Poczujecie się tu też jak prawdziwi odkrywcy: jeszcze do niedawna Sokotra była całkowicie zamknięta dla ruchu turystycznego!

Jumeirah Mina A'Salam 5*

Od 19600 zł

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj

7 nocy w hotelu Jumeirah Mina A’Salam 5* z przelotem i transferami

One & Only The Palm 5*

Od 29400 zł

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj

7 nocy w hotelu One & Only The Palm 5* z przelotem i transferami

Atlantis The Palm 5*

Od 14900 zł

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj

7 nocy w hotelu Atlantis The Palm 5* z przelotem i transferami

Burj Al Arab 5*

Od 40900 zł

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj

7 nocy w hotelu Burj Al Arab 5* z przelotem i transferami

Tropem Trzech Emiratów

Od 14 600 zł

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj, Abu Zabi, Ras Al Khaimah

Trudny do wyobrażenia luksus i przepych, przyprawiająca o zawrót głowy architektura, sztuczne wyspy i wspaniałe plaże, pustynia i górskie szczyty – Emiraty kuszą setkami możliwości. Jeśli chcecie wylegiwać się na piasku, zobaczyć wyścigi wielbłądów, zwiedzić zarówno gigantyczne centra handlowe, jak i pachnące kadzidłem orientalne targowiska, poznać historię i kulturę Arabii – zapraszamy na wakacje do Dubaju, Abu Zabi i Ras Al Khaimah!

Arabskie noce i rajskie plaże Seszeli

Od 16 100 zł

Seszele, Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj, Mahe, Silhouette

To właśnie w Dubaju doświadczycie wielu wrażeń, o których moglibyście jedynie pomarzyć w innych częściach świata. Bądźcie pewni, że nuda Wam tu nie grozi! Po trzech dniach zostawicie to nowoczesne miasto za sobą, by przenieść się do innego świata – rajskich plaż, krystalicznej wody, bujnej dżungli i niesamowitej, kreolskiej kuchni! Zapraszamy na Seszele!

Dubaj – luksusowy wyjazd w ekskluzywnym hotelu

Od 21 300 zł
Exclusive

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj

Ośnieżony stok narciarski wśród piasków? Wielopoziomowe baseny na pustyni? Jedne z najwyższych budynków świata tam, gdzie niedawno były tylko wioski? Poznajcie miejsce, gdzie nowoczesność styka się z przeszłością, a tradycyjne wzornictwo przegląda się w pokrytych szkłem budynkach. Kosmopolityczne miasto pełne atrakcji, błyskawiczny rozwój, przełomowa architektura, bogata oferta kulturalna, szaleństwa w licznych parkach rozrywki, a wszystko to okraszone świetnym plażowaniem! Wakacje w Dubaju to kwintesencja luksusu – przepych hoteli, ogromne centra handlowe, orientalne targowiska, najsłynniejsza na świecie sztuczna wyspa… Jeśli macie ochotę na ekskluzywne wakacje pełne słońca i niecodziennych wrażeń, zapraszamy do Dubaju!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli

Hotele w Dubaju

Zwiń
Dubaj

Dubaj

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować