Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Dubaj /Zjednoczone Emiraty Arabskie

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niewątpliwie jest to miasto wizjonerów. Najwyższy budynek na świecie; jedyny siedmio-gwiazdkowy hotel; hotel podwodny; stok narciarski otoczony pustynią – przykłady kuriozów i atrakcji niespotykanych nigdzie indziej można mnożyć. Miasto liczy 8 mln mieszkańców, z czego obywatele Zjednoczonych Emiratów Arabskich stanowią podobno tylko kilkanaście procent. Państwo bardzo dba o rozdział imigrantów i obywateli. W mieście nie ma żebraków i nie ma bezrobocia. Nie ma także przestępczości. Warto jednak stosować się do miejscowych zwyczajów – np. spożywać alkohol tylko w barach lub restauracjach. W miejscach publicznych koniecznie należy nosić ubranie okrywające kolana i łokcie. Dobrze widziane jest powstrzymywanie się od czułych gestów. Wspomniane zachowania to tylko przykłady szacunku wobec miejscowych zwyczajów. Dzięki nim można poczuć się dobrze w tym niesamowitym mieście, które chce być „naj” pod każdym, ale to każdym, względem.

Zwiń
Kiedy jechać do Dubaju?

Kiedy jechać do Dubaju?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Jumeirah Mina A'Salam 5*

Od 7800 zł

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj

7 nocy w hotelu Jumeirah Mina A’Salam 5* z przelotem i transferami

One & Only The Palm 5*

Od 16700 zł

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj

7 nocy w hotelu One & Only The Palm 5* z przelotem i transferami

Atlantis The Palm 5*

Od 9100 zł

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj

7 nocy w hotelu Atlantis The Palm 5* z przelotem i transferami

Burj Al Arab 5*

Od 23000 zł

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj

7 nocy w hotelu Burj Al Arab 5* z przelotem i transferami

Tropem Trzech Emiratów

Od 7 800 zł

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj, Abu Zabi, Ras Al Khaimah

Trudny do wyobrażenia luksus i przepych, przyprawiająca o zawrót głowy architektura, sztuczne wyspy i wspaniałe plaże, pustynia i górskie szczyty – Emiraty kuszą setkami możliwości. Jeśli chcecie wylegiwać się na piasku, zobaczyć wyścigi wielbłądów, zwiedzić zarówno gigantyczne centra handlowe, jak i pachnące kadzidłem orientalne targowiska, poznać historię i kulturę Arabii – zapraszamy na wakacje do Dubaju, Abu Zabi i Ras Al Khaimah!

Arabskie noce i rajskie plaże Seszeli

Od 10 500 zł

Seszele, Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj, Mahe, Silhouette

To właśnie w Dubaju doświadczycie wielu wrażeń, o których moglibyście jedynie pomarzyć w innych częściach świata. Bądźcie pewni, że nuda Wam tu nie grozi! Po trzech dniach zostawicie to nowoczesne miasto za sobą, by przenieść się do innego świata – rajskich plaż, krystalicznej wody, bujnej dżungli i niesamowitej, kreolskiej kuchni! Zapraszamy na Seszele!

Dubaj – luksusowy wyjazd w ekskluzywnym hotelu

Od 8 900 zł
Exclusive

Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj

Ośnieżony stok narciarski wśród piasków? Wielopoziomowe baseny na pustyni? Jedne z najwyższych budynków świata tam, gdzie niedawno były tylko wioski? Poznajcie miejsce, gdzie nowoczesność styka się z przeszłością, a tradycyjne wzornictwo przegląda się w pokrytych szkłem budynkach. Kosmopolityczne miasto pełne atrakcji, błyskawiczny rozwój, przełomowa architektura, bogata oferta kulturalna, szaleństwa w licznych parkach rozrywki, a wszystko to okraszone świetnym plażowaniem! Wakacje w Dubaju to kwintesencja luksusu – przepych hoteli, ogromne centra handlowe, orientalne targowiska, najsłynniejsza na świecie sztuczna wyspa… Jeśli macie ochotę na ekskluzywne wakacje pełne słońca i niecodziennych wrażeń, zapraszamy do Dubaju!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli

Hotele w Dubaju

Zwiń
Dubaj

Dubaj

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować