Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Towers Rotana

ZEA - Dubaj

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel położony przy ulicy Sheikh Zayed Road. W jego bliskiej odległości znajdują się główne atrakcje miasta: Burj Khalifa oraz centrum handlowe Dubai Mall. Na miejscu można skorzystać z siłowni, centrum fitness, łaźni parowej, sauny oraz zrelaksować się w jacuzzi. Żądni pięknych widoków docenią możliwość kąpieli w basenie na dachu budynku.

Klimatyzowane pokoje oraz apartamenty urządzone są w gustownym, nowoczesnym stylu. Ofertą przeznaczoną dla najbardziej wymagających osób są noclegi w pokojach Club Rotana, z szeregiem dodatkowych udogodnień, jak np. podwieczorek, bezpłatny transfer na lotnisko, wieczorne koktajle.

Trzy hotelowe restauracje były wielokrotnie nagradzane w konkursach. W najlepszej spośród nich – Teatro, serwowane są dania kuchni japońskiej, chińskiej, indyjskiej i włoskiej. W obiekcie można skorzystać z usług typowo brytyjskiego baru Long’s (najdłuższego na Bliskim Wschodzie) oraz pool baru przy basenie na dachu budynku.Dlaczego polecamy

  • Doskonała baza wypadowa na zwiedzanie miasta oraz… zakupy w miejscowych centrach handlowych
  • Luksusowe możliwości wypoczynkowe m.in. łaźnia parowa, sauna, centrum fitness oraz basen na dachu budynku
  • Świetne zaplecze gastronomiczne składające się z trzech wielokrotnie nagradzanych restauracji
  • Najdłuższy bar na Bliskim Wschodzie


Zwiń
Galeria

4* luksusowy hotel położony w biznesowym centrum miasta, z pięknym widokiem na miasto i zatokę oraz najdłuższym barem na Bliskim Wschodzie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Arabskie noce i rajskie plaże Seszeli

Od 10500 zł

Seszele, Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj, Mahe, Silhouette

To właśnie w Dubaju doświadczycie wielu wrażeń, o których moglibyście jedynie pomarzyć w innych częściach świata. Bądźcie pewni, że nuda Wam tu nie grozi! Po trzech dniach zostawicie to nowoczesne miasto za sobą, by przenieść się do innego świata - rajskich plaż, krystalicznej wody, bujnej dżungli i niesamowitej, kreolskiej kuchni! Zapraszamy na Seszele!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować