Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Sapa /Wietnam

Informacje ogólne

Informacje ogólne

W pięknej scenerii tarasów ryżowych, pośród malowniczych zielonych wzgórz odnajdziemy Sapa, małe pofrancuskie miasteczko, którego okolice zamieszkiwane są przez liczne mniejszości etniczne. Przyjeżdżając do Sapa przenosimy się do prawdziwie ryżowego królestwa, gdzie możemy choć na chwilę odciąć się od chaotycznej wietnamskiej ulicy i oddać się błogiemu relaksowi pośród niemalże surrealistycznych pejzaży. Będziemy mieć tam okazję zetknąć się z fascynującą kulturą czarnych Hmongów i czerwonych Dao. Zakosztujemy lokalnej gościnności spędzając noc u naszych zaprzyjaźnionych wietnamskich gospodarzy należących do mniejszości etnicznej regionu Sapy. W chłodny wieczór rozgrzejemy się winem ryżowym, by o poranku podziwiać wschód słońca z kubkiem wietnamskiej kawy w ręku.

Kolejnego dnia czeka nas malowniczo położona eco lodge, gdzie będziemy mogli korzystać z wszystkich doczesnych uciech dla ciała i duszy. Będziemy eksplorować region Sapy pieszo i na dwóch kółkach. Podróż do Sapa wiąże się z całonocną podróżą pociągiem z Hanoi, trudy długiej podróży zostaną wynagrodzone z nawiązką pobytem w ecolodge z pięknymi widokami na tarasy ryżowe.

Zwiń
Kiedy jechać do Sapy?

Kiedy jechać do Sapy?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Wietnam i tarasy ryżowe Sapa

Od 12900 zł

Wietnam - Hanoi, Ha Long, Sapa, Sajgon, Mui Ne

Odkryjcie z nami cały Wietnam: od Hanoi i Zatoki Ha Long, przez tarasy ryżowe i wioski mniejszości etnicznych w Sapie, uroczy kolonialny Hoi An aż do Delty Mekongu i szalonego Sajgonu.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Sapa

Sapa

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować