Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Zanzibar /Tanzania i Zanzibar

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Zanzibar urzekł nas nie tylko wspaniałymi piaszczystymi plażami, ale również swoją unikatową kulturą i historią. Wyspa wywołuje emocje trudne do opisania, idylliczne krajobrazy, lazurowe wody oceanu, wspaniała przyroda i jej serdeczni gospodarze spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy egzotyki. Zanzibar to idealne miejsce dla amatorów nurkowania, uprawiania snorkelingu i oceanicznego wędkowania. Najpiękniejsze plaże znajdziemy na północy wyspy, w rybackiej wiosce Nungwi, jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie nie występuje rafa koralowa i można pływać na pełnych falach.

Oprócz zachwycającego wybrzeża, wyspa ma do zaoferowania fascynujące wnętrze: kręte uliczki Stone Town, tętniące życiem bazary, plantacje przypraw, które otula aromatyczna mgiełka wanilii i cynamonu, rezerwaty przyrody z ogromnymi baobabami, w których koronach bawią się małpy błękitne i ukrywa się mnogość egzotycznych gatunków ptactwa i motyli.

Zwiń
Kiedy jechać na Zanzibar?

Kiedy jechać na Zanzibar?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Tulia Zanzibar 5*

Od 15800 zł

Tanzania i Zanzibar - Zanzibar

7 nocy w hotelu Tulia Zanzibar 5* z przelotem, all inclusive i transferami

Zuri Zanzibar 5*

Od 16400 zł

Tanzania i Zanzibar - Zanzibar

7 nocy w hotelu Zuri Zanzibar 5* z przelotem i transferami

White Sand Luxury Villas 5*

Od 13800 zł

Tanzania i Zanzibar - Zanzibar

7 nocy w hotelu White Sand Luxury Villas 5* z przelotem i transferami

Jambiani Villas 4*

Od 8500 zł

Tanzania i Zanzibar - Zanzibar

7 nocy w hotelu Jambiani Villas 4* z przelotem i transferami

Oman & Zanzibar

Od 16 600 zł
Exclusive

Oman, Tanzania i Zanzibar - Maskat, Jebel Shams, Jebel Akhdar, Wahiba Sands, Zanzibar

Oman to kraj o wspaniałej różnorodności. Surowa, dzika pustynia, kamienne łańcuchy wysokich wzgórz, poprzecinanych skalistymi wąwozami, bujne ogrody i plantacje daktyli, egzotyczne targowiska jak z Baśni 1001 Nocy, nad którymi unosi się zapach kadzidła. Zobaczcie wspaniałe meczety i pałace w Maskacie, przemierzcie wyboiste, górskie szlaki, popływajcie w chłodnych wadi, zanocujcie na pustyni pod gwiazdami aby na koniec udać się do dawnej kolonii Omanu, na Zanzibar, gdzie czekają na Was złociste plaże i wonne plantacje przypraw.

Tanzania – Luksusowe safari i luksusowe wakacje na Zanzibarze

Od 26 900 zł
Exclusive

Tanzania i Zanzibar - Arusha, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy, Wielka Piątka Afryki w Ngorongoro, bezkres sawanny Serengeti, spokojne Tarangire i idylliczne plaże Zanzibaru – gotowi na ekscytujące, luksusowe wakacje w Tanzanii? Dopełnieniem emocji safari będą noclegi w ekskluzywnych lodge’ach w stylu afrykańskim, później zaś przeniesiecie się na Wyspę Przypraw, mozaikę czterech kultur przemieszanych ze sobą jak wszechobecne zapachy kardamonu i wanilii. Dzika Afryka i luksusowe wczasy na Zanzibarze? Zapraszamy!

Safari z Zanzibarem

Od 16 900 zł

Tanzania i Zanzibar - Arusza, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar, Stone Town

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy. Wszystko to na bezkresie równiny Serengeti i największej kaldery świata, Ngorongoro. Po trudach safari przeniesiecie się na Zanzibar.

Najpiękniejsze plaże Zanzibaru

Od 10 300 zł

Tanzania i Zanzibar - Pongwe, Nungwi, Stone Town

Odkryjcie białe plaże Zanzibaru na dwóch wybrzeżach z magicznym Stone Town na koniec. Na wschodnim wybrzeżu czekają na Was dziewicze plaże i piękna rafa, na północy piach struktury mąki i turkusowa woda.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli

Hotele na Zanzibarze

Zwiń
Zanzibar

Zanzibar

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować