Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Jambiani Villas

Zanzibar - Jambiani

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy hotel składający się z kilku przestronnych willi ulokowanych przy pięknej plaży, w ciszy i spokoju. Jego koncept bazuje na zasadzie eco-lodgu, gdzie wszystko powstało z naturalnych materiałów. Obiekt zbudowano w czerwcu 2015 r. i wszystko jest całkiem nowe. Każda willa posiada widok na morze.

Na 3 wille przypada jeden prywatny basen do wyłącznej dyspozycji Gości. Jasne apartamenty przewidziane są dla podróżników, którzy pragną odpoczywać poza wielkimi hotelami. Każda willa posiada salon wypoczynkowy, balkon, dwie sypialnie z prywatnymi łazienkami, kuchnię oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, wypożyczalnia rowerów, odkryty basen, ogród tropikalny i taras. Przy plaży możliwe są takie aktywności jak: nurkowanie, wędkowanie, windsurfing i snorkeling. Z dodatkowych usług warto wymienić pralnię, opcję dostawy artykułów spożywczych oraz prasowania.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja przy pięknej plaży Jambiani
  • Zakwaterowanie w willach lub apartamentach urządzonych w klimatycznym stylu
  • Do dyspozycji Gości basen, restauracja i bar


Zwiń
Galeria

Butikowy hotel składający się z prywatnych willi. Każda willa posiada widok na morze i jest zbudowana z naturalnych materiałów. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Safari z Zanzibarem

Od 13300 zł

Tanzania i Zanzibar - Arusha, Tarangire, Serengeti, Ngorongoro, Zanzibar

Prywatne safari z drapieżnymi lwicami, migrujące antylopy gnu, dostojne żyrafy i sympatyczne hipopotamy. Wszystko to na bezkresie równiny Serengeti i największej kaldery świata, Ngorongoro. Po trudach safari przeniesiecie się na Zanzibar.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować