Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Wyspy Trang /Tajlandia

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nieprzebraną dżunglę czekającą na eksplorację odkryć można na Koh Ngai, gdzie oprócz tego do licznych aktywności należą m.in. obserwacja wielu gatunków tropikalnych ptaków, kajakowanie na okoliczne wysepki oraz pływanie w tajemniczych grotach. Wyspa ta to jedna z kilku najlepszych destynacji w prowincji Trang znajdującej się w zachodniej części Półwyspu Malajskiego z dostępem do Morza Andamańskiego i słynącej ze swego górskiego krajobrazu.

Na dużej wyspie Koh Mook oprócz przepięknych plaż zachwyca naturalne otoczenie. Mieszkańcami tej wyspy są w większości muzułmanie, tubylcy poruszają się po okolicy w tradycyjnych długich łodziach, które stanowią nieodłączny element urokliwego krajobrazu, podobnie jak palmy kokosowe i lokalne wioski rybackie. Koh Mook jest świetną bazą wypadową na ciekawe rejsy po okolicznych wysepkach, często połączone z piknikami na rajskich plażach, podziwianiem zachodów słońca czy pływaniem. Jedna z największych atrakcji tego miejsca to z kolei słynna jaskinia Marokat, do której wycieczka jest obowiązkowym punktem pobytu na wyspie.

Zwiń
Kiedy jechać na Wyspy Trang?

Kiedy jechać na Wyspy Trang?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Wakacje w Tajlandii - Bangkok i dwie wyspy

Od 9 200 zł

Tajlandia - Bangkok, Koh Lanta, Koh Ngai

Tajlandii nie sposób nie pokochać. Jest ona dla większości kwintesencją egzotyki: tropikalne piękno, błękit wody, biel piachu, zieleń palm kokosowych pochylających się nad krystalicznie czystym morzem. Przed Wami podróż – Bangkok i dwie rajskie wyspy.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Wyspy Trang

Wyspy Trang

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować