Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Khao Lak /Tajlandia

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Białe piaszczyste plaże obmywane krystalicznie czystymi wodami Morza Andamańskiego, pochłaniane przez wzgórza pokryte gęstą dżunglą, tak w skrócie maluje się obraz regionu Khao Lak. Zajmuje on obszar zachodniej części prowincji Phang Nga i przyciąga przede wszystkim z uwagi na opuszczone, nietknięte zatoczki oraz najlepsze na świecie miejsca do nurkowania. Na Wyspach Similan podziwiać można skupiska przepięknych dziewiczych koralowców i gąbek oraz rekiny wielorybie. W unikatowych lasach mangrowych jest szansa na spotkanie jedzących kraby makaków, a w Parku Narodowym Lam Ru, natknąć się można na dzioborożce, tapiry, gibbony oraz niedźwiedzie księżycowe.

Zwiń
Kiedy jechać do Khao Lak?

Kiedy jechać do Khao Lak?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Tajlandia – dżungle i plaże

Od 9 300 zł

Tajlandia - Khao Sok, Khao Lak

Zapierające dech w piersiach piękno najstarszego na świecie wiecznie zielonego lasu deszczowego i wspaniałe, piaszczyste plaże? Jeśli podczas wakacji w Tajlandii chcecie przeżyć zarówno ekscytującą przygodę w dżungli, jak i wypocząć na białym jak śnieg, miękkim piasku, zapraszamy do Parku Narodowego Khao Sok i na idylliczną plażę Khao Lak. Na początku odkryjecie ogromne, wapienne klify wzbijające się w niebo, wyśledzicie zamieszkujące dżunglę dzikie zwierzęta i zakosztujecie emocji żeglugi, by ostatnie dni spędzić na plaży oblanej ciepłą, przejrzystą wodą idealną do kąpieli, nurkowania czy snorkelingu.

Bangsak Village 4*

Od 8700 zł

Tajlandia - Khao Lak

7 nocy w hotelu Bangsak Village 4* z przelotem i transferami

The Sarojin Khao Lak 5*

Od 12900 zł

Tajlandia - Khao Lak

7 nocy w hotelu The Sarojin Khao Lak 5* z przelotem i transferami

Bangkok, mniejszości etniczne w Chiang Mai i relaks na Khao Lak

Od 12 100 zł

Tajlandia - Bangkok, Chiang Mai, Khao Lak

Kraina uśmiechu, słoni, rajskich plaż, idyllicznych wysp, lazurowych wód oraz kuchni bogatej w smaki i zapachy, o jakich się Wam nie śniło. A do tego masa wrażeń podczas trekkingowych atrakcji w dżungli i kulturowa mieszanka barwnego Chiang Mai.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Khao Lak

Khao Lak

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować