Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Praslin /Seszele

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wyspa Praslin ze swoją powierzchnią 38 km2 jest drugą co do wielkości wyspą archipelagu Seszeli. Swój wyjątkowy urok zawdzięcza bujnej wegetacji, białym plażom ukrytym w malowniczych zatoczkach i otaczającym wyspę atolom, będącym miejscem lęgowym żółwi oraz domem dla licznego ptactwa. Nieśpieszne tempo życia na Praslin, małe wioski spieczone równikowym słońcem, kolorowe sklepiki, gdzie można zakupić słodki chleb bananowy pozwalają zwolnić kroku i delektować się lokalną atmosferą.

Na wyspie znajduje się Park Narodowy Praslin obejmujący obszar o powierzchni 324 h, który w większości porastają lasy równikowe. W obrębie parku znajduje się starszy o ponad dziesięć lat rezerwat Vallee de Mai, w którym podziwiać można lodoicję seszelską o największych na świecie nasionach i wadzę 30 kg!

Zwiń
Kiedy jechać?

Kiedy jechać?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Luksusowe wakacje na Seszelach

Od 27 000 zł
Exclusive

Seszele - Praslin, Desroches

Witamy na Seszelach! Nie, to nie sen – błękit Oceanu Indyjskiego jest tu naprawdę tak kojący, piasek tak miękki i biały, zieleń tak soczysta, a powietrze – przesycone zapachem kokosów i przygody! Nie zwlekajcie więc: Wasze  luksusowe wakacje na Seszelach to długie, piaszczyste plaże, łagodny lazur ciepłych wód oceanu, nieskażona, tropikalna przyroda i błogi relaks w ekskluzywnych hotelach, dni spędzone na spacerach, beztroskim wylegiwaniu się w cieniu palm na jedwabistym piasku, pływanie pośród ławic bajecznie kolorowych rybek, podglądanie żółwi i egzotycznego ptactwa…  Wykorzystajcie jak najlepiej czas na Praslin i prywatnej wyspie Desroches, by Wasz ekskluzywny wyjazd na Seszele stał się dla Was niezapomnianym, wspominanym z uśmiechem na ustach bajkowym doświadczeniem.

Raffles Seychelles 5*

Od 22900 zł

Seszele - Praslin

7 nocy w hotelu Raffles Seychelles 5* z przelotem i transferami

Constance Lemuria 5*

Od 19600 zł

Seszele - Praslin

7 nocy w hotelu Constance Lemuria 5* z przelotem i transferami

Tropem trzech skarbów Seszeli

Od 15 700 zł

Seszele - Mahe, La Digue, Praslin

Bez wątpienia pokochasz te wyspy od pierwszego wejrzenia, a zapragniesz je odwiedzić gdy dowiesz się, że oprócz wybrzeża idealnego dla tych, którzy na wakacjach chcą przede wszystkim wypocząć z dala od zgiełku cywilizacji, wysepki pełne są bujnej roślinności, śladów mieszanki kulturowej ich mieszkańców i rozmaitych darów natury.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Praslin

Praslin

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować