Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

La Digue /Seszele

Informacje ogólne

Informacje ogólne

La Digue to znana z pocztówek i folderów turystycznych seszelska wyspa, której znakiem rozpoznawczym są charakterystyczne formacje granitowe na plaży Anse Source d’Argent. Z powodu swojego wyjątkowego krajobrazu uchodzi ona za najczęściej fotografowaną plażę na Seszelach. Maleńka wyspa zajmuje powierzchnię zaledwie 10km2, a liczba jej mieszkańców wynosi około 2 tysięcy. Słynie przede wszystkim ze swoich rajskich plaż otoczonych wysokimi palmami kokosowymi, skał różowiejących w promieniach zachodzącego słońca oraz lasów tropikalnych. Nie znajdziemy tu dróg asfaltowych, po wyspie można poruszać się jedynie rowerami i zaprzęgami wołowymi, dzięki czemu można się tu cieszyć czystym, morskim powietrzem.

La Digue to idealne miejsce na odpoczynek, można udać się na spokojną wycieczkę rowerową wzdłuż wybrzeża, odwiedzić farmę kokosów, zwiedzić liczne bezludne plaże lub wybrać się w rejs po sąsiednich wyspach.

Zwiń
Kiedy jechać?

Kiedy jechać?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Tropem trzech skarbów Seszeli

Od 15 700 zł

Seszele - Mahe, La Digue, Praslin

Bez wątpienia pokochasz te wyspy od pierwszego wejrzenia, a zapragniesz je odwiedzić gdy dowiesz się, że oprócz wybrzeża idealnego dla tych, którzy na wakacjach chcą przede wszystkim wypocząć z dala od zgiełku cywilizacji, wysepki pełne są bujnej roślinności, śladów mieszanki kulturowej ich mieszkańców i rozmaitych darów natury.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
La Digue

La Digue

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować