Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Upolu /Samoa

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Upolu to główna i najbardziej zaludniona wyspa Samoa, na której położona jest także Apia – jedyne większe miasto oraz stolica kraju. Zamieszkiwana przez prawie 70% populacji Samoańczyków, jest centrum ekonomicznym, turystycznym i transportowym kraju, stanowiąc tym samym znaczny kontrast w stosunku do sąsiedniej, dziewiczej Savai’i i niezamieszkanych wysp archipelagu. Interior Upolu pokryty jest gęstą roślinnością otaczającą centralne pasmo górskie, wybrzeże natomiast to połączenie żyznych gleb i rajskich plaż.

Upolu to nader oryginalna i jedyna w swoim rodzaju mieszanka niewielkich, schludnych wiosek, imponujących kościołów i licznych straganów, gdzie bez problemu znajdziecie dziewicze laguny, przepiękne fragmenty raf i ławice egzotycznych ryb, a także autostradę, po której samochody poruszają się najwolniej na świecie! Zanurkujcie w słynnym rowie oceanicznym To Sua, wypatrujcie latających lisów, odkryjcie nieznane wcześniej gatunki owoców i warzyw i po prostu zrelaksujcie się na końcu świata!

Zwiń
Kiedy jechać na Upolu?

Kiedy jechać na Upolu?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Fidżi i Samoa – najpiękniejsze wyspy Oceanii

Od 23500 zł

Fidżi, Samoa - Liku Liku, Upolu, Nadi

Jeśli marzy się Wam wypoczynek na białym piasku rajskich plaż, w cieniu wysmukłych palm, gdzie do snu kołysać Was będzie łagodny szum oceanu, a budzić śpiew egzotycznych ptaków i zapach tropikalnych kwiatów, to wakacje na Fidżi i Samoa będą strzałem w dziesiątkę! Na początek – relaks w tradycyjnych chatkach bure, składających się na Liku Liku, jeden z najbardziej luksusowych hoteli Fidżi, na bezludnej wysepce Malolo. Później – wizyta na samoańskiej Upolu, w towarzystwie latających lisów, w otoczeniu dziewiczej, nieskażonej przyrody, na szerokiej, złocistej plaży, przy której rozpościera się fantastyczna rafa koralowa. Zapraszamy na prawdziwie rajskie wakacje!

Coconuts Beach Club Resort & Spa 4*

Od 13600 zł

Samoa - Upolu

7 nocy w hotelu Coconuts Beach Club Resort & Spa 4* z przelotem i transferami

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Upolu

Upolu

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować