Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Półwysep Coromandel /Nowa Zelandia

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Położony jest na Wyspie Północnej, stanowi część regionu Waikato. Jego niezwykłość stanowią subtropikalne lasy deszczowe i liczne wzgórza, którymi w dużej mierze jest porośnięty. Półwysep ma do zaoferowania złote, piaszczyste plaże uważane za najpiękniejsze w Nowej Zelandii. Śmiało można się zaszyć w ciszy i podziwiać piękno natury. Do odkrycia na miejscu czekają stare kopalnie złota, oraz pozostałości po maoryskich wioskach. Wybierając się na Hot Water Beach warto mieć ze sobą wiaderko i łopatkę do piasku i to bez względu na wiek! Będą potrzebne, aby podczas odpływu wykopać dołek i dokopać się do… gorących źródeł. Po gorącej kąpieli zaleca się podróż na punkt widokowy Hahei. Zjeżdżając z głównych dróg można natrafić na gospodarstwa rolne oferujące szeroki wybór sezonowych warzyw, owoców, czy przetworów.

Zwiń
Kiedy jechać na Półwysep Coromandel?

Kiedy jechać na Półwysep Coromandel?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Z wizytą w krainie Hobbitów

Od 12800 zł

Nowa Zelandia - Auckland, Półwysep Coromandel, Rotorua, Napier, Wellington, Nelson, Park Narodowy Paparoa, Park Narodowy Westland, Queenstown, Jezioro Te Anau, Dunedin, Christchurch

Po przeciwnej stronie globu znajdują się dwie wyspy, których naturalne piękno nie ma sobie równych na całym świecie. Nowa Zelandia ocalona od masowej turystyki zachwyca niekończącymi się plażami, fiordami pełnymi delfinów i fok, gejzerami tryskającymi turkusową wodą. Połacie zielonych łąk, lodowce i góry, przy których Alpy wyglądają jak Babia Góra czynią to miejsce naprawdę wyjątkowym. Zapraszamy do Nowej Zelandii, gdzie liczba owiec wciąż czterokrotnie przekracza liczbę ludności!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Półwysep Coromandel

Półwysep Coromandel

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować