Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Wybrzeże Pacyfiku /Meksyk

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Zachodnie wybrzeże Meksyku będzie prawdziwym spełnieniem dla osób stroniących od popularnych, zatłoczonych destynacji takich jak karaibskie plaże Jukatanu. Pas wybrzeża ciągnący się od Puerto Escondido, przez Mazunte, Zipolite po Huatulco pełne jest ukrytych hoteli i bungalowów, spokojnych zatok i szerokich plaż. Tutaj można obserwować żółwie i delfiny w ich naturalnym środowisku, a miłośnicy podwodnego świata mogą oddać się w całości nurkowaniu a nawet zrobić kurs nurkowy pod okiem specjalistów. Mnogość barów i knajp ciągnących się wzdłuż oceanu potrafi przyprawić o zawrót głowy, jednak warto odwiedzić kilka z nich, aby rozsmakować się w lokalnej kuchni i wczuć się w klimat tego miejsca.

Puerto Escondido jest słynną mekką surferów, co roku organizowane są tu mistrzostwa świata w tym sporcie. W Mazunte warto odwiedzić ośrodek badań nad żółwiami, natomiast Zipolite jest oazą outsiderów, krainą totalnego relaksu, gdzie wieczorami na plaży płoną ogniska, ulice rozbrzmiewają dźwiękami ulicznych artystów. Atmosfera bohemy jest wszechobecna i udziela się każdemu bez wyjątku.

Zwiń
Kiedy jechać na Wybrzeże Pacyfiku?

Kiedy jechać na Wybrzeże Pacyfiku?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Plaże Pacyfiku i kultura Meksyku

Od 12 900 zł

Meksyk - Mexico City, Teotihuacan, Oaxaca, Puerto Escondido, Zipolite

Pełne barw indiańskie wioski stanu Oaxaca, piaszczyste plaże Puerto Escondido i Zipolite, rozmach Mexico City, starożytne piramidy Teotihuacan – zapraszamy na wycieczkę do Meksyku! Zanurzycie się w fascynującym świecie indiańskiej kultury, skosztujecie tacosów i tortilli, przespacerujecie się brukowanymi uliczkami malowniczych kolonialnych miasteczek i zrelaksujecie się na ciepłym piasku pacyficznych plaż.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Wybrzeże Pacyfiku

Wybrzeże Pacyfiku

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować