Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Scorpion Bay /Meksyk

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Scorpion Bay, a właściwie San Juanico, to mała rybacka wioska nad Pacyfikiem, uważana za jedno z dziesięciu najlepszych na świecie miejsc do surfowania, jeśli jesteście więc adeptami tego sportu lub chcecie wykorzystać wakacje w Meksyku na jego naukę, nie mogliście lepiej trafić! Legenda mówi, że dla surferskiego świata w latach 70. XX wieku wioskę odkryli... przemytnicy! Obecnie jest ona tak popularna, że mieszkający tu ludzie, chcąc zatrzymać napływ przybyszów, zaczęli nazywać ją właśnie Scorpion Bay, czyli Zatoką Skorpionów, licząc na to, że ta groźna nazwa odstraszy turystów. Co ciekawe, miejscowość stała się areną walki deweloperów o bezpośredni dostęp do wody – wszak ten, kto bliżej postawi namiot, może liczyć na pierwszeństwo w wyścigu do fali!

A jeśli jednak nie macie ochoty na jazdę? Nic straconego! Możecie wybrać się na połów z miejscowymi rybakami, usiądźcie w Cantina Scorpion Bay, głównym miejsce spotkań surferów i posłuchajcie ich opowieści, lub po prostu przespacerujcie się po plaży (uważając tylko, by nie stratował Was jakiś pędzący do wody amator fal)!

Zwiń
Kiedy jechać do Scorpion Bay?

Kiedy jechać do Scorpion Bay?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Self drive po Meksyku – Baja California

Od 18 900 zł

Meksyk - San Jose del Cabo, La Paz, Loreto, San Ignacio, Scorpion Bay, Todos Santos

Ekscytująca podróż po bezkresnych pustyniach, dziewiczych zatokach, kaktusowych lasach, zapierających dech w piersiach kanionach, zagubionych na pustkowiu ranczach i opuszczonych kopalniach? Zapraszamy w podróż po Południowej Dolnej Kalifornii, Baja California, podczas której poznacie San Jose Del Cabo i La Paz, zachwycicie się rafą koralową i poszukacie wielorybów w okolicach Loreto, dacie się ponieść fali na wodach Scorpion Bay i zanurzycie w artystyczny światek Todos Santos. Przed Wami wakacje w Meksyku, jakiego nie znacie!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Scorpion Bay

Scorpion Bay

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować