Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Riwiera Maya /Meksyk

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wstęga szerokiej białopiaszczystej plaży ciągnąca się wzdłuż wybrzeża Morza Karaibskiego, od Puerto Morelos po Rezerwat Biosfery Siaan Kan jest cudownym miejscem na sielski wypoczynek. Tu, na plaży, przy blasku pochodni mariachi przygrywają zakochanym parom, w barach leje się tequila, na katamaranach serwują egzotyczne drinki, a pod wodą czekają skarby Mezoamerykańskiej Rafy Koralowej. Niegdyś senne rybackie wioski, obecnie najlepiej rozwinięta turystycznie część Meksyku, oferuje hotele na wysokim poziomie, bogate życie nocne, sklepy i znakomite restauracje ze specjałami meksykańskiej kuchni. Na wybrzeżu odnajdziemy majańskie świątynie, na których wygrzewają się ogromne iguany, ukryte w dżungli piramidy, podziemne systemy jaskiń krasowych zwane cenote i rezerwaty o wyróżniającej się na skalę światową bioróżnorodności. Zauroczą nas nadmorskie miejscowości Tulum, Akumal, Playa del Carmen a Isla Mujeres i wyspa Cozumel będą wyspami szczęśliwymi, do których będziemy powracać wspomnieniami.

Zwiń
Kiedy jechać na Riwierę Maya?

Kiedy jechać na Riwierę Maya?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Luksusowe wakacje w Meksyku – Jukatan i ekskluzywne hacjendy

Od 24 500 zł
Exclusive

Meksyk - Merida, Jukatan, Playa del Carmen

Barwne kolonialne miasta i białe piaszczyste plaże, przepyszna kuchnia i kwitnąca kultura, przepastne kaniony i spalone słońcem pustynie, zagubione w dżungli starożytne ruiny i turkusowe karaibskie wody – Meksyk to wymarzone miejsce na luksusowe wakacje! Na początek zapraszamy do kulturowej stolicy Jukatanu – Meridy, gdzie zamieszkacie w XVI-wiecznej kolonialnej hacjendzie, później zaś przeniesiecie się w okolice Chochola, do pięciogwiazdkowego, luksusowego hotelu Chable Yucatan. Zaś na koniec Waszych luksusowych wakacji w Meksyku zapraszamy na wybrzeże, do Playa del Carmen, gdzie czeka Was prywatna, piaszczysta plaża, niezliczone atrakcje oferowane przez ekskluzywny hotel, starożytne ruiny Majów i kuszący do beztroskiego lenistwa szum oceanu!

Alaya Tulum 4*

Od 9200 zł

Meksyk - Tulum

7 nocy w hotelu Alaya Tulum 4* z przelotem i transferami

Andaz Mayakoba 5*

Od 8300 zł

Meksyk - Playa del Carmen

7 nocy w hotelu Andaz Mayakoba 5* z przelotem i transferami

Nomade Tulum 4*

Od 9900 zł

Meksyk - Tulum

7 nocy w hotelu Nomade Tulum 4* z przelotem i transferami

Be Tulum Beach & Spa Resort 5*

Od 10600 zł

Meksyk - Tulum

7 nocy w hotelu Be Tulum Beach & Spa Resort 5* z przelotem i transferami

Gwatemala – Belize – Meksyk

Od 16 500 zł

Belize, Gwatemala, Meksyk - Antigua, Jezioro Atitlan, Peten, San Pedro, Tulum

Ameryka Środkowa to prawdziwy skarbiec tajemniczych majańskich ruin, zapierające dech w piersiach wulkaniczne krajobrazy, tropikalna dżungla, idylliczne plaże i unikatowa na skalę światową rafa koralowa. Podczas podróży po Gwatemali, Belize i Meksyku dotrzecie do serca cywilizacji Majów – Tikal, przepłyniecie przez święte jezioro Atitlan, spojrzycie na świat z wysokości aktywnego wulkanu Pacaya i zanurkujecie w turkusowych wodach karaibskiego wybrzeża. Na końcu tej pełnej przygód wędrówki przez trzy kraje czeka Was fantastyczny relaks na białych piaskach plaż Tulum!

Hawana i Karaibskie Wybrzeże Meksyku

Od 9 800 zł

Kuba, Meksyk - Hawana, Tulum, Valladolid, Isla Holbox

Podczas podróży na Kubę i do Meksyku przeżyjesz niezapomniane chwile, poznając autentyczną kulturę i codzienność mieszkańców Karaibów. Gorące rytmy salsy i dekadencja Hawany, rozkoszne karaibskie plaże, mistyczne piramidy Majów oraz niezwykle sprzyjająca pogoda!

Plaże Karaibów

Od 10 700 zł

Meksyk - Cancun, Isla Holbox, Tulum

Jeśli marzy się wam wypoczynek w miejscu idealnie łączącym w sobie to, co najlepsze w naturze, historii i kulturze, wakacje w Meksyku będą doskonałym wyborem! Najpierw Cancun – egzotyczna kompozycja luksusowego kurortu, majańskich piramid i skarbów rafy koralowej, a potem rajska Isla Holbox, której białe piaski kuszą do beztroskiego lenistwa. A wreszcie pocztówkowe Tulum, wabiące zarówno plażami, jak i starożytnymi ruinami Majów oraz radosną atmosferą fiesty!

Autentyczny Meksyk

Od 13 500 zł

Meksyk - Mexico City, San Cristobal de las Casas, Palenque, Valladolid, Tulum

Kusi Was prawdziwie indiańska przygoda? Zapraszamy w podróż do Meksyku. Fascynująca kultura, kalejdoskop barw targów w San Cristobal, tajemnicze rytuały Indian w Chamuli, ukryte w dżungli wodospady i majańskie piramidy w Palenque – ten fantastyczny świat pochłonie Was bez reszty. Zanocujcie w meksykańskiej hacjendzie, popływajcie w chłodnej cenote, a na koniec zakosztujcie relaksu na białych, otoczonych palmami plażach Tulum!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli

Hotele na Riwiera Maya

Zwiń
Riwiera Maya

Riwiera Maya

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować