Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Riwiera Maya /Meksyk

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wstęga szerokiej białopiaszczystej plaży ciągnąca się wzdłuż wybrzeża Morza Karaibskiego, od Puerto Morelos po Rezerwat Biosfery Siaan Kan jest cudownym miejscem na sielski wypoczynek. Tu, na plaży, przy blasku pochodni mariachi przygrywają zakochanym parom, w barach leje się tequila, na katamaranach serwują egzotyczne drinki, a pod wodą czekają skarby Mezoamerykańskiej Rafy Koralowej. Niegdyś senne rybackie wioski, obecnie najlepiej rozwinięta turystycznie część Meksyku, oferuje hotele na wysokim poziomie, bogate życie nocne, sklepy i znakomite restauracje ze specjałami meksykańskiej kuchni. Na wybrzeżu odnajdziemy majańskie świątynie, na których wygrzewają się ogromne iguany, ukryte w dżungli piramidy, podziemne systemy jaskiń krasowych zwane cenote i rezerwaty o wyróżniającej się na skalę światową bioróżnorodności. Zauroczą nas nadmorskie miejscowości Tulum, Akumal, Playa del Carmen a Isla Mujeres i wyspa Cozumel będą wyspami szczęśliwymi, do których będziemy powracać wspomnieniami.

Zwiń
Kiedy jechać na Riwierę Maya?

Kiedy jechać na Riwierę Maya?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Luksusowe wakacje w Meksyku – Jukatan i ekskluzywne hacjendy

Od 24 500 zł
Exclusive

Meksyk - Merida, Jukatan, Playa del Carmen

Barwne kolonialne miasta i białe piaszczyste plaże, przepyszna kuchnia i kwitnąca kultura, przepastne kaniony i spalone słońcem pustynie, zagubione w dżungli starożytne ruiny i turkusowe karaibskie wody – Meksyk to wymarzone miejsce na luksusowe wakacje! Na początek zapraszamy do kulturowej stolicy Jukatanu – Meridy, gdzie zamieszkacie w XVI-wiecznej kolonialnej hacjendzie, później zaś przeniesiecie się w okolice Chochola, do pięciogwiazdkowego, luksusowego hotelu Chable Yucatan. Zaś na koniec Waszych luksusowych wakacji w Meksyku zapraszamy na wybrzeże, do Playa del Carmen, gdzie czeka Was prywatna, piaszczysta plaża, niezliczone atrakcje oferowane przez ekskluzywny hotel, starożytne ruiny Majów i kuszący do beztroskiego lenistwa szum oceanu!

Alaya Tulum 4*

Od 13500 zł

Meksyk - Tulum

7 nocy w hotelu Alaya Tulum 4* z przelotem i transferami

Andaz Mayakoba 5*

Od 13900 zł

Meksyk - Playa del Carmen

7 nocy w hotelu Andaz Mayakoba 5* z przelotem i transferami

Nomade Tulum 4*

Od 15300 zł

Meksyk - Tulum

7 nocy w hotelu Nomade Tulum 4* z przelotem i transferami

Be Tulum Beach & Spa Resort 5*

Od 17200 zł

Meksyk - Tulum

7 nocy w hotelu Be Tulum Beach & Spa Resort 5* z przelotem i transferami

Gwatemala – Belize – Meksyk

Od 24 500 zł

Belize, Gwatemala, Meksyk - Antigua, Jezioro Atitlan, Peten, San Pedro, Tulum

Ameryka Środkowa to prawdziwy skarbiec tajemniczych majańskich ruin, zapierające dech w piersiach wulkaniczne krajobrazy, tropikalna dżungla, idylliczne plaże i unikatowa na skalę światową rafa koralowa. Podczas podróży po Gwatemali, Belize i Meksyku dotrzecie do serca cywilizacji Majów – Tikal, przepłyniecie przez święte jezioro Atitlan, spojrzycie na świat z wysokości aktywnego wulkanu Pacaya i zanurkujecie w turkusowych wodach karaibskiego wybrzeża. Na końcu tej pełnej przygód wędrówki przez trzy kraje czeka Was fantastyczny relaks na białych piaskach plaż Tulum!

Hawana i Karaibskie Wybrzeże Meksyku

Od 16 700 zł

Kuba, Meksyk - Hawana, Valladolid, Playa del Carmen

Podczas podróży na Kubę i do Meksyku przeżyjesz niezapomniane chwile, poznając autentyczną kulturę i codzienność mieszkańców Karaibów. Gorące rytmy salsy i dekadencja Hawany, rozkoszne karaibskie plaże, mistyczne piramidy Majów oraz niezwykle sprzyjająca pogoda!

Skarby Jukatanu

Od 16 900 zł

Meksyk - Cancun, Valladolid, Temozon, Tulum

Meksyk to kraj o wielu obliczach. Chcecie poznać kilka z nich? Zapraszamy więc na wycieczkę do Meksyku, na półwysep Jukatan! Czeka na Was luksusowe Cancun, słynące z fantastycznych plaż i wymarzonych warunków do nurkowania, kolonialne, pełne barw Valladolid, tradycyjna hacjenda i majańskie ruiny. A gdy nasycicie się już wrażeniami, wypoczniecie na białych plażach Tulum, spacerując po miękkim piasku i spłukując zmęczenie w lazurowych wodach Morza Karaibskiego.

Plaże Karaibów

Od 15 400 zł

Meksyk - Valladolid, Isla Holbox, Playa del Carmen

Jeśli marzy się wam wypoczynek w miejscu idealnie łączącym w sobie to, co najlepsze w naturze, historii i kulturze, wakacje w Meksyku będą doskonałym wyborem! Najpierw Valladolid – egzotyczna kompozycja barwnej kolonialnej zabudowy, majańskich piramid i chłodnej cenoty, a potem rajska Isla Holbox, której białe piaski kuszą do beztroskiego lenistwa. A wreszcie pocztówkowa Playa del Carmen, wabiąca zarówno plażami, jak i radosną atmosferą fiesty!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli

Hotele na Riwiera Maya

Zwiń
Riwiera Maya

Riwiera Maya

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować