Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Rosa del Viento

Meksyk – Tulum

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel ten znajduje się w tropikalnym ogrodzie, z dostępem do prywatnej plaży. Jasne, duże bungalowy z klimatycznymi, drewnianymi elementami położone są wśród wysokich palm. Sypialnie są urządzone w bieli i odcieniach ciepłego brązu. Wnętrze wyposażono w nowoczesne i jednocześnie klimatyczne meble, z rustykalnymi elementami. Typowe lokalne dachy kryte strzechą palapa wyróżniają ten hotel, nadając mu tradycyjnego charakteru. We wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Hotel położony na samym końcu plaży w Tulum, w zacisznej, spokojnej okolicy. Rajski wypoczynek na plaży, na hamakach, leżakach lub prywatnym balkonie można urozmaicić różnymi aktywnościami. Na terenie hotelu można wziąć udział w lekcji jogi czy wypożyczyć rower. Obsługa pomoże zorganizować wypad wędkarski, lekcję nurkowania, kajakowanie, snorkeling. W hotelu można także zamówić masaż, a na posiłek udać się do tutejszej restauracji.DLACZEGO POLECAMY

  • Położenie na końcu plaży w Tulum – cisza i spokój
  • Stylowy, przyjemny wystrój wnętrza bungalowów
  • Szeroki wybór dodatkowych aktywności


Zwiń
Galeria

4* kameralny hotel położony na końcu plaży w Tulum. Składa się z bungalowów w meksykańskim stylu. Świetna restauracja z widokiem na morze.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Hawana i Karaibskie Wybrzeże Meksyku

Od 9 800 zł

Kuba, Meksyk - Hawana, Tulum, Valladolid, Isla Holbox

Podczas podróży na Kubę i do Meksyku przeżyjesz niezapomniane chwile, poznając autentyczną kulturę i codzienność mieszkańców Karaibów. Gorące rytmy salsy i dekadencja Hawany, rozkoszne karaibskie plaże, mistyczne piramidy Majów oraz niezwykle sprzyjająca pogoda!

Plaże Karaibów

Od 10 700 zł

Meksyk - Cancun, Isla Holbox, Tulum

Jeśli marzy się wam wypoczynek w miejscu idealnie łączącym w sobie to, co najlepsze w naturze, historii i kulturze, wakacje w Meksyku będą doskonałym wyborem! Najpierw Cancun – egzotyczna kompozycja luksusowego kurortu, majańskich piramid i skarbów rafy koralowej, a potem rajska Isla Holbox, której białe piaski kuszą do beztroskiego lenistwa. A wreszcie pocztówkowe Tulum, wabiące zarówno plażami, jak i starożytnymi ruinami Majów oraz radosną atmosferą fiesty!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować