Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Rosa del Viento

Meksyk – Tulum

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Hotel ten znajduje się w tropikalnym ogrodzie, z dostępem do prywatnej plaży. Jasne, duże bungalowy z klimatycznymi, drewnianymi elementami położone są wśród wysokich palm. Sypialnie są urządzone w bieli i odcieniach ciepłego brązu. Wnętrze wyposażono w nowoczesne i jednocześnie klimatyczne meble, z rustykalnymi elementami. Typowe lokalne dachy kryte strzechą palapa wyróżniają ten hotel, nadając mu tradycyjnego charakteru. We wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewniono bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Hotel położony na samym końcu plaży w Tulum, w zacisznej, spokojnej okolicy. Rajski wypoczynek na plaży, na hamakach, leżakach lub prywatnym balkonie można urozmaicić różnymi aktywnościami. Na terenie hotelu można wziąć udział w lekcji jogi czy wypożyczyć rower. Obsługa pomoże zorganizować wypad wędkarski, lekcję nurkowania, kajakowanie, snorkeling. W hotelu można także zamówić masaż, a na posiłek udać się do tutejszej restauracji.DLACZEGO POLECAMY

  • Położenie na końcu plaży w Tulum – cisza i spokój
  • Stylowy, przyjemny wystrój wnętrza bungalowów
  • Szeroki wybór dodatkowych aktywności


Zwiń
Galeria

4* kameralny hotel położony na końcu plaży w Tulum. Składa się z bungalowów w meksykańskim stylu. Świetna restauracja z widokiem na morze.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować