Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Isla Holbox /Meksyk

Informacje ogólne

Informacje ogólne

To mała karaibska wysepka oddzielona od stałego lądu przez lagunę, która jest sanktuarium przyrodniczym dla różnych gatunków zwierząt i ptactwa, w tym flamingów i pelikanów. Wyspa jest niemalże dziewicza, panuje tu spokój i błogie rozleniwienie. Z perspektywy kolorowego hamaka można kontemplować turkusowe morze, biały piasek, wysokie palmy oraz nieśpieszne życie mieszkańców wyspy. Odpoczniemy tu od chaotycznego meksykańskiego ruchu miejskiego, na Holbox nie ma bowiem samochodów, a jedynym środkiem transportu są melexy i motorowery.
Pomiędzy czerwcem a wrześniem w pobliże wyspy przypływa rekin wielorybi , daje to możliwość spotkania z tym olbrzymem podczas nurkowej wyprawy. Brodząc wśród płytkiej laguny w obrębie rezerwatu Yum Balam można natknąć się na reliktowe gatunki skrzypłoczy. Wyspa Holbox bez wątpienia jest eldorado dla osób zafascynowanych podwodnym światem.

Zwiń
Kiedy jechać na Isla Holbox?

Kiedy jechać na Isla Holbox?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Hawana i Karaibskie Wybrzeże Meksyku

Od 9 800 zł

Kuba, Meksyk - Hawana, Tulum, Valladolid, Isla Holbox

Podczas podróży na Kubę i do Meksyku przeżyjesz niezapomniane chwile, poznając autentyczną kulturę i codzienność mieszkańców Karaibów. Gorące rytmy salsy i dekadencja Hawany, rozkoszne karaibskie plaże, mistyczne piramidy Majów oraz niezwykle sprzyjająca pogoda!

Skarby Jukatanu

Od 10 300 zł

Meksyk - Cancun, Valladolid, Sotuta de Peon, Isla Holbox

Meksyk to kraj o wielu obliczach. Chcecie poznać kilka z nich? Zapraszamy więc na wycieczkę do Meksyku, na półwysep Jukatan! Czeka na Was luksusowe Cancun, słynące z fantastycznych plaż i wymarzonych warunków do nurkowania, kolonialne, pełne barw Valladolid, tradycyjna hacjenda i majańskie ruiny. A gdy nasycicie się już wrażeniami, wypoczniecie na białych plażach Isla Holbox, spacerując po miękkim piasku i spłukując zmęczenie w lazurowych wodach Morza Karaibskiego.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Isla Holbox

Isla Holbox

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować