Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Hawana /Kuba

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Spacer brukowanymi uliczkami Starej Hawany o każdej porze dnia jest ekscytującym doświadczeniem. Ta przepięknie położona, emanująca wdziękiem dzielnica zaprasza do prawdziwej podróży w czasie. Ulice pełne kolorowych, zabytkowych oldtimerów, mury miasta noszące ślady kubańskiej rewolucji nadają temu miejscu nostalgicznej atmosfery. Starówka Hawany w przeszłości stanowiła centrum wydarzeń wpływających na losy Kuby. Dziś zobaczyć tu można barokowe i neoklasycystyczne budowle z czasów kolonialnych, imponujące pałace i kościoły. Tętniące życiem zaułki Starówki, wszechobecne rytmy kubańskiej salsy i zapach cygar wijący się pomiędzy kamienicami potęgują zachwyt nad tym romantycznym i odurzającym miastem. Hawanę kochają i od zawsze kochali wszyscy, łącznie z wieloma artystami, choćby wielkim pisarzem, Ernestem Hemingwayem, który spędził tutaj sporą część swojego życia. Dziś można odbyć podróż po stolicy jego śladami i zatrzymać się w klimatycznej restauracji na ulubione mojito pisarza.

Zwiń
Kiedy jechać do Hawany?

Kiedy jechać do Hawany?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Hawana i Karaibskie Wybrzeże Meksyku

Od 16 700 zł

Kuba, Meksyk - Hawana, Valladolid, Playa del Carmen

Podczas podróży na Kubę i do Meksyku przeżyjesz niezapomniane chwile, poznając autentyczną kulturę i codzienność mieszkańców Karaibów. Gorące rytmy salsy i dekadencja Hawany, rozkoszne karaibskie plaże, mistyczne piramidy Majów oraz niezwykle sprzyjająca pogoda!

Wycieczka na Kubę - Hawana i Varadero

Od 13900 zł

Kuba - Hawana, Varadero

Gorące rytmy salsy i rumby, romantyzm i dekadencja Hawany oraz relaks na pięknych plażach w Varadero. Ostatni bastion komunizmu w wydaniu tropikalnym zaprasza w swe upalne progi!

Luksusowe wakacje na Kubie – dekadencka Hawana i rajska Cayo Santa Maria

Od 14900 zł
Exclusive

Kuba - Hawana, Cayo Santa Maria

Macie ochotę na podróż do kraju, który żyje muzyką, a na jego ulicach od wieczora aż po świt rozbrzmiewają dźwięki salsy i rumby? Do krainy, gdzie można spędzać dnie na rajskich karaibskich plażach lub popijać rum z colą w cieniu kolonialnych budynków? Marzycie o sentymentalnej, a równocześnie luksusowej podróży na Kubę, do państwa schyłkowego komunizmu? Teraz macie szansę pojechać na luksusową wycieczkę  na Kubę, by poznać i pokochać tę gorącą wyspę taką, jaką jest w rzeczywistości!

Cuba Autentica - w domach u Kubańczyków

Od 13200 zł

Kuba - Hawana, Vinales, Cienfuegos, Trinidad, Cayo Santa Maria

Gorące rytmy salsy i rumby, rozkoszne karaibskie plaże, romantyzm i dekadencja Hawany, energetyczna muzyka oraz niezwykle sprzyjająca pogoda. Ostatni bastion komunizmu w wydaniu tropikalnym zaprasza w swe upalne progi!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Hawana

Hawana

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować