Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Cayo Santa Maria /Kuba

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niewielka wysepka na północnym wybrzeżu Kuby kusi mięciutkim złocistym piaskiem i krystalicznie czystymi, oszałamiająco lazurowymi wodami Morza Karaibskiego. Rozkoszowanie się wspaniałym mohito na muskanej słońcem rajskiej plaży, pływanie z przyjaznymi delfinami, nurkowanie i podziwianie raf koralowych, obserwowanie kolonii flamingów, to wspomnienia z pobytu w tym nieco odizolowanym od świata miejscu, które z pewnością pozostaną w pamięci jako jedne z najpiękniejszych. Dodatkowo długie spacery przy blasku księżyca, wsłuchiwanie się w szum fal i wpatrywanie się w gładką jak lustro, spokojną wodę pozwolą stanowczo stwierdzić, że spędziło się chwilę w raju.

Zwiń
Kiedy jechać na Cayo Santa Maria?

Kiedy jechać na Cayo Santa Maria?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Luksusowe wakacje na Kubie – dekadencka Hawana i rajska Cayo Santa Maria

Od 14900 zł
Exclusive

Kuba - Hawana, Cayo Santa Maria

Macie ochotę na podróż do kraju, który żyje muzyką, a na jego ulicach od wieczora aż po świt rozbrzmiewają dźwięki salsy i rumby? Do krainy, gdzie można spędzać dnie na rajskich karaibskich plażach lub popijać rum z colą w cieniu kolonialnych budynków? Marzycie o sentymentalnej, a równocześnie luksusowej podróży na Kubę, do państwa schyłkowego komunizmu? Teraz macie szansę pojechać na luksusową wycieczkę  na Kubę, by poznać i pokochać tę gorącą wyspę taką, jaką jest w rzeczywistości!

Cuba Autentica - w domach u Kubańczyków

Od 13200 zł

Kuba - Hawana, Vinales, Cienfuegos, Trinidad, Cayo Santa Maria

Gorące rytmy salsy i rumby, rozkoszne karaibskie plaże, romantyzm i dekadencja Hawany, energetyczna muzyka oraz niezwykle sprzyjająca pogoda. Ostatni bastion komunizmu w wydaniu tropikalnym zaprasza w swe upalne progi!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Cayo Santa Maria

Cayo Santa Maria

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować