Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

San Jose /Kostaryka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

San Jose to stolica i jednocześnie największe miasto Kostaryki. Najczęściej omijane przez turystów, gdyż niestety nie sprawia dobrego pierwszego wrażenia przez wzgląd na swoją „betonową”, niejednorodną miejską zabudowę oraz uliczny chaos. Niemniej jednak warto dać mu szansę, by odkryło ono przed podróżnikiem swoje zaskakująco przyjazne oblicze. Udajcie się na spacer po historycznej dzielnicy Barrio Amon, gdzie wiktoriańskie rezydencje zostały przekształcone w galerie sztuki współczesnej, restauracje i butikowe hotele. Dołączcie do gwarnego tłumu na Plaza de la Cultura, gdzie zbierają się uliczni artyści i handlarze. Napijcie się pysznej kostarykańskiej kawy w kawiarni w gmachu Teatru Narodowego. Odwiedźcie imponujące Muzeum Złota, Jadeitu oraz Historii Naturalnej, a zaczniecie rozumieć w pełni wielowymiarowość tego miasta – kulturowej stolicy Kostaryki.

Zwiń
Kiedy jechać do San Jose?

Kiedy jechać do San Jose?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Kostaryka Exclusive

Od 22000 zł
Exclusive

Kostaryka - Alajuela, Monteverde, Arenal, Tortuguero, Wybrzeże Karaibskie, San Jose

O tym, że piękno kostarykańskiej przyrody zapiera dech w piersi, nie trzeba nikogo przekonywać. Podczas tej podróży na własne oczy zobaczycie soczyście zielony krajobraz najbezpieczniejszego państwa w Ameryce Środkowej. Majestatyczne wulkany, skąpane w słońcu tropikalne plaże, dzikie zwierzęta oraz unikatowe parki narodowe – wszystkie te atrakcje czekają na Was podczas tej ekskluzywnej wycieczki do Kostaryki.

Self drive – skarby dziewiczej Kostaryki

Od 13 500 zł

Kostaryka - Alajuela, Arenal, Monteverde, Wybrzeże Pacyfiku, San Jose

Kostaryka jest niczym jeden wielki park narodowy. Jej bogactwo przyrodnicze, bioróżnorodność, gęste tropikalne lasy, tworzą jedyne w swoim rodzaju królestwo egzotycznej przyrody. Podczas tej wycieczki do Kostaryki będziecie przemierzać kraj samodzielnie, samochodem 4×4. Bez obaw – Kostaryka to najbezpieczniejszy kraj Ameryki Łacińskiej. Narodowym motto jest „pura vida”, w tłumaczeniu – piękne, szczęśliwe i beztroskie życie. Wyposażeni w nasz Escape Book odkryjecie całe bogactwo rozmaitych atrakcji: naturalnych, sportowych, kulinarnych, historycznych i wielu, wielu innych.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli

Hotele w San Jose

Zwiń
San Jose

San Jose

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować