Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Cahuita /Kostaryka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Nieśpieszne życie w kostarykańskiej wiosce Cahuita pozwoli zwolnić tempo podczas intensywnej podróży przez Kostarykę. Chilloutowa atmosfera, spokój i karaibski wdzięk – te słowa najbardziej pasują do wschodniego wybrzeża Kostaryki. To raj dla miłośników plażowania, surfingu i tańca. Miasteczko położne jest w pobliżu jednego z najczęściej odwiedzanego Parku Narodowego Cahuita, który można określić jako Kostaryka w pigułce. Podczas jednego tylko dnia doświadczysz wszystkiego, co ma do zaoferowania Kostaryka. Począwszy od nurkowania na niemal nienaruszonej rafie koralowej, po wycieczki kajakiem, snorkeling, trekking i obserwacje uroczych leniwców, małp i barwnego ptactwa.

Pomimo tego iż Cahuita staje się coraz bardziej popularna wśród turystów nadal pozostaje klimatyczną karaibską oazą, gdzie można odkryć puste zakątki plaży i nieprzetarte szlaki.

Smakoszy z pewnością zachwyci lokalna afrokaraibska kuchnia: potrawy na bazie mleka kokosowego, egzotycznych owoców, świeże soki i skarby morza Karaibskiego podbiją Wasze kubki smakowe.

Zwiń
Kiedy jechać do Cahuita?

Kiedy jechać do Cahuita?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Kostaryka Exclusive

Od 22000 zł
Exclusive

Kostaryka - Alajuela, Monteverde, Arenal, Tortuguero, Wybrzeże Karaibskie, San Jose

O tym, że piękno kostarykańskiej przyrody zapiera dech w piersi, nie trzeba nikogo przekonywać. Podczas tej podróży na własne oczy zobaczycie soczyście zielony krajobraz najbezpieczniejszego państwa w Ameryce Środkowej. Majestatyczne wulkany, skąpane w słońcu tropikalne plaże, dzikie zwierzęta oraz unikatowe parki narodowe – wszystkie te atrakcje czekają na Was podczas tej ekskluzywnej wycieczki do Kostaryki.

Self drive – skarby dziewiczej Kostaryki

Od 13 500 zł

Kostaryka - Alajuela, Arenal, Monteverde, Wybrzeże Pacyfiku, San Jose

Kostaryka jest niczym jeden wielki park narodowy. Jej bogactwo przyrodnicze, bioróżnorodność, gęste tropikalne lasy, tworzą jedyne w swoim rodzaju królestwo egzotycznej przyrody. Podczas tej wycieczki do Kostaryki będziecie przemierzać kraj samodzielnie, samochodem 4×4. Bez obaw – Kostaryka to najbezpieczniejszy kraj Ameryki Łacińskiej. Narodowym motto jest „pura vida”, w tłumaczeniu – piękne, szczęśliwe i beztroskie życie. Wyposażeni w nasz Escape Book odkryjecie całe bogactwo rozmaitych atrakcji: naturalnych, sportowych, kulinarnych, historycznych i wielu, wielu innych.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Cahuita

Cahuita

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować