Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Sungai Pinang /Indonezja

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Sungai Pinang to niewielka wioska rybacka na wybrzeżu zachodniej Sumatry. Otoczona górami, lasem deszczowym i polami ryżowymi. W ogrodach pasą się bawoły rzeczne, a ich odgłosy budzą miejscowych i turystów każdego ranka. Tu możecie mieć swoją prywatną plażę i spacerować na bosaka. Zaznajomić się z zielonymi jaszczurkami, które grasują wszędzie w poszukiwaniu pożywienia. U miejscowego artysty dowiecie się, jak rzeźbić w kokosie, od rybaków – jak łowić w tradycyjny sposób, a lokalne organizacje ekologiczne przeszkolą Was z zachowań żółwi morskich. Jeżeli lubicie ekoturystykę, a w podróży stawiacie na autentyczne doświadczenie i poznanie miejscowych tradycji, to Sungai Pinang jest wymarzone dla Was. To również idealne miejsce na błogie lenistwo, cieszenie się krystaliczną wodą, palmami i złotą plażą. Snorkelując poznacie bogactwo podwodnego świata – płaszczki, mątwy, małe rekiny, żółwie i milion kolorowych ryb.

Wybierzcie się na wycieczkę na pobliską rajską wyspę Marak oraz półwysep Pemutusan, skąd będziecie mogli podziwiać piękny widok na pasmo górskie Bukit Barisan. Udajcie się do wodospadu na orzeźwiającą kąpiel. Po drodze wsłuchajcie się w dźwięki dżungli, przeciągłe śpiewy siamangów i poznajcie urocze makaki.

Zwiń
Kiedy jechać do Sungai Pinang?

Kiedy jechać do Sungai Pinang?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Grand Tour d’Sumatra

Od 15900 zł

Indonezja - Medan, Tangkahan, Bukit Lawang, Berastagi, Jezioro Toba, Sipirok, Bukittinggi, Sungai Pisang, Kuala Lumpur

Sumatra to dymiące wulkany, gęsty las deszczowy, dżungle, wąwozy i rwące rzeki, a przede wszystkim jedno z dwóch ostatnich miejsc na świecie, gdzie można zobaczyć orangutany na wolności. Fantastyczna dzika przyroda, zakwaterowanie w lodge’ach na łonie natury, podglądanie zwierząt w ich naturalnym środowisku, wizyty w wioskach mniejszości etnicznych – podróż na Sumatrę to Indonezja w prawdziwie egzotycznym wydaniu!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Sungai Pinang

Sungai Pinang

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować