Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Tanjung Bira /Indonezja

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Niewielkie bungalowy rozsiane wprost na plaży, zadziwiająco biały i miękki piasek, cień palm kokosowych, w którym można schronić się przed palącym słońcem – oto warunki, w których chce się spędzić wyśnione wakacje. Tanjung Bira, niewielka plażowa osada na samym krańcu południowo-wschodniego Sulawesi, to idealne miejsce do niezakłóconego niczym wypoczynku. Delikatnie kołysane morską bryzą palmy schodzą do mieniącej się różnymi odcieniami błękitu wody, a szum fal wprowadza w nastrój głębokiego relaksu.

Gdyby tego było mało, Tanjung Bira to nie tylko piękna plaża, lecz także wspaniałe miejsce do nurkowania i snorkelingu. Wprawdzie prąd bywa tu kapryśny, więc początkujący nurkowie mogą mieć problemy, lecz jeśli chcecie tylko zobaczyć koralowce, nie martwcie się – snorkeling w zupełności wystarczy, aby nacieszyć się ich różnymi rodzajami i popływać z barwnymi rybkami. A jeśli zapragniecie zajrzeć nieco pod podszewkę sulaweskiej kultury, wybierzcie się do miejsca, gdzie budowane są tradycyjne statki phinisi!

Zwiń
Kiedy jechać na Sulawesi?

Kiedy jechać na Sulawesi?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Wycieczka na tajemniczą Sulawesi

Od 13800 zł

Indonezja - Makassar, Tanah Toraja, Tanjung Bira

Ta 11. pod względem wielkości wyspa na świecie, zachwyci Was najbardziej fascynującą kulturą w Indonezji. Ruchliwy port Makassar, chłodna zieleń pól ryżowych, piękne krajobrazy, niezwykła architektura i frapujące obyczaje Tanah Toraja są głównymi atrakcjami Sulawesi. Zaś po emocjonującej podróży po tajemniczych zakątkach wyspy możecie oddać się leniwemu wypoczynkowi pod tropikalnym słońcem plaży Tanjong Bira, której ciepła, przejrzysta woda stwarza wyśmienite warunki do nurkowania i snorkelowania.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Tanjung Bira

Tanjung Bira

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować