Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Bara Beach Bungalows

Indonezja - Tajnung Bira

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzy gwiazdkowy hotelik Bara Beach Bungalows położony jest przy pięknej, piaszczystej plaży Bara, w miejscowości Tanjung Bira, na Sulawesi. Lokalizacja ta zapewnia możliwość relaksu w ciszy, spokoju i otoczeniu natury. Dzięki leżącej w pobliżu rafie koralowej, to miejsce idealne dla fanów snorkelingu i nurkowania. W okolicy znajduje się także wiele punktów widokowych, jaskiń i ciekawych formacji skalnych.

Hotel dysponuje bungalowami położonymi przy plaży oraz nieco dalej – w ogrodzie. Każdy z nich posiada własny taras, klimatyzację, wentylator, telewizor, odtwarzacz DVD, lodówkę i zestaw do parzenia herbaty i kawy. Prywatne łazienki wyposażono w prysznic.

Na terenie kompleksu znajduje się restauracja specjalizująca się w lokalnej kuchni i owocach morza. Stoliki znajdują się na świeżym powietrzu zapewniając Gościom piękny widok na plażę. Bezpłatne Wi-Fi dostępne jest w pomieszczeniach wspólnych.Dlaczego polecamy

  • Lokalizacja przy spokojnej, piaszczystej plaży
  • Idealna baza wypadowa na podziwianie rafy koralowej


Zwiń
Galeria

3*kompleks bungalowów tuż przy zacisznej plaży na południowym krańcu wyspy Sulawesi.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Wycieczka na tajemniczą Sulawesi

Od 13800 zł

Indonezja - Makassar, Tanah Toraja, Tanjung Bira

Ta 11. pod względem wielkości wyspa na świecie, zachwyci Was najbardziej fascynującą kulturą w Indonezji. Ruchliwy port Makassar, chłodna zieleń pól ryżowych, piękne krajobrazy, niezwykła architektura i frapujące obyczaje Tanah Toraja są głównymi atrakcjami Sulawesi. Zaś po emocjonującej podróży po tajemniczych zakątkach wyspy możecie oddać się leniwemu wypoczynkowi pod tropikalnym słońcem plaży Tanjong Bira, której ciepła, przejrzysta woda stwarza wyśmienite warunki do nurkowania i snorkelowania.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować