Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Kochin /Indie

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Miasto Kochin ma wiele oblicz i każde z nich może Was zaskoczyć. Nazywane królową Morza Arabskiego jest drugim pod względem wielkości miastem Kerali oraz jej głównym portem. Już dwa tysiące lat temu przybywali tutaj kupcy arabscy i rzymscy po przyprawy i drzewo sandałowe. Po nich przybyli Europejczycy, którzy swoją obecnością przekształcili Kochin w najbardziej europejską część Indii. Portugalczycy, Holendrzy i Brytyjczycy pozostawili po sobie okazałe rezydencje, pałace i domy mieszkalne, które nadają miastu niebywałego uroku i kolonialnej atmosfery.

Na ulicach Kochin można zaobserwować wielobarwną mieszankę kultur i etniczności. Nie można pominąć lokalnego rynku pełnego aromatycznych przypraw i owoców, trzeba zatracić się w lokalnej kuchni i smaku tradycyjnego curry. Natomiast na deser wieczorową porą Kochin proponuje tradycyjny spektakl teatralno-taneczny kathakali.

Zwiń
Kiedy jechać do Kochin?

Kiedy jechać do Kochin?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Nieodkryte Indie - Keralska Przygoda i Zaginione Lakszadiwy

Od 15200 zł

Indie - Kochin, Alleppey, Lakszadiwy

Kraina skąpana w kipiących zielenią dżunglach, okolona aksamitnymi piaskami plaż i poprzecinana malowniczymi kanałami. Poznajcie całkiem nowe oblicze Indii – idylliczny stan Kerala. Oprócz tego odwiedzicie jeden z najbardziej rajskich zakątków świata – zaginione Lakszadiwy.

Idylliczna Kerala

Od 13000 zł

Indie - Kerala - Kochin, Thekkady, Allepey, Kovalam

Kraina skąpana w kipiących zielenią dżunglach, okolona aksamitnymi piaskami plaż i poprzecinana malowniczymi kanałami. Poznajcie całkiem nowe oblicze Indii – idylliczny stan Kerala.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Kochin

Kochin

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować