Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Agra /Indie

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Lśniące marmurowe kopuły i wieże Taj Mahal odbijające się w lustrzanej sadzawce są głównym celem milionów podróżników przybywających rokrocznie do Agry. Jego elegancka fasada mieni się o zmroku wszystkimi odcieniami różu, niemniej jednak o każdej porze dnia widok majestatycznego Taj Mahal zapiera dech w piersiach. Ten niezwykły symbol wiecznej miłości, stojący przy brzegu rzeki Yamuna upamiętnia żonę piątego władcy z dynastii Wielkich Mogołów. Ukończone po dwudziestu dwóch latach mauzoleum pokryto tysiącami kamieni szlachetnych, półszlachetnych oraz dekoracjami z czarnego marmuru. Innym klejnotem miasta jest XVI-wieczny fort zbudowany z czerwonego piaskowca, ozdobiony inkrustacją z białego marmuru. Bogactwo Agry przyprawia o niemały zawrót głowy.

Zwiń
Kiedy jechać do Agry?

Kiedy jechać do Agry?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Podróż - Radżastan, mistyczne Varanasi i nieznane Andamany

Od 17400 zł
Exclusive

Indie - Delhi, Varanasi, Agra, Jaipur, Andamany

Zwiedzanie Radżastanu w iście królewskim stylu – przed Wami Delhi, Taj Mahal w Agrze oraz kolorowy Jaipur. Dodajmy do tego mistyczne Varanasi, gdzie w Gangesie Hindusi palą zwłoki zmarłych. Na koniec nieodkryte wyspy Andamany.

Plaże Goa i majestatyczny Złoty Trójkąt

Od 9600 zł

Indie - Delhi, Agra, Jaipur, Goa

Orgia rozmaitych krajobrazów, kolorów, dźwięków, zapachów i smaków w Radżastanie, a do tego relaks na rajskich plażach Goa. Przeżyj z nami najpiękniejszy czas!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Agra

Agra

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować