Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Goa /Indie

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Przyszła pora na odpoczynek od chaotycznej indyjskiej codzienności. Ukojenie odnajdziemy na plażach Goa, nad ciepłymi wodami Morza Arabskiego, gdzie turkusowa woda i chylące się ku niej smukłe kokosowe palmy zapierają dech w piersiach. Można śmiało powiedzieć, że Goa to najmniej indyjski kawałek Indii. Wszechobecne są ślady portugalskich kolonizatorów, którzy spędzili na Goa 450 lat.

To tutaj sprawne dłonie tubylców zaserwują Wam masaż ajurwedyjski. Można również poświęcić swój czas na duchowy rozwój i udać się na kurs yogi, a zafascynowani lokalną kuchnia udać się mogą odbyć kurs indyjskiego gotowania. Warto również popłynąć kajakami wzdłuż wybrzeża do zatoki motyli, by w dziewiczym otoczeniu przyrody skosztować mango lassi. W głębi lądu znajdziemy bananowce, drzewa mango, pola ryżowe i ukryte między nimi białe kapliczki z czasów portugalskiej kolonizacji oraz hinduskie świątynie.

Zwiń
Kiedy jechać do Goa?

Kiedy jechać do Goa?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Plaże Goa i majestatyczny Złoty Trójkąt

Od 9600 zł

Indie - Delhi, Agra, Jaipur, Goa

Orgia rozmaitych krajobrazów, kolorów, dźwięków, zapachów i smaków w Radżastanie, a do tego relaks na rajskich plażach Goa. Przeżyj z nami najpiękniejszy czas!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Goa

Goa

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować