Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Kachetia /Gruzja

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Kachetia jest najbardziej wysuniętym na wschód regionem Gruzji. Znana jest przede wszystkim z pięknych widoków i dzikiej natury, między innymi księżycowego parku narodowego Waszlowani czy zielonej Tuszetii. Głównym miastem regionu jest Telawi, zaś cała Kachetia to gruzińska stolica wina! Ponieważ nie stosuje się tu komercyjnych nasadzeń międzynarodowych odmian winorośli, można poznać tutaj autentyczną, pradawną sztukę winiarstwa. Gruzja, jako światowa kolebka enologii oraz najstarszy na świecie region winiarski szczyci się wyśmienitymi trunkami oraz licznymi gatunkami winorośli.

Półpustynne krajobrazy Kachetii obfitują w tęczowe wzgórza, zagubione pośród nich monastyry, które kontrastują z zielonymi dolinami. Znaleźć tam można także ciche, stare miasta i wioski, nad którymi góruje wysoki, ośnieżony Kaukaz.

Zwiń
Kiedy jechać do Kachetii?

Kiedy jechać do Kachetii?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Gruzja – winnym szlakiem do stóp Kaukazu

Od 7600 zł

Gruzja - Tbilisi, Signagi, Kachetia, Stepantsminda

Gruzja – kraj słynący z pięknych krajobrazów oraz przyjaznych mieszkańców! Wybierzcie się we wspaniałą podróż, podczas której będziecie rozpieszczać Wasze zmysły – zasmakujecie wybornej kuchni w Signagi, zauroczycie się górskimi pejzażami Doliny Truso oraz unikatową architekturą w Tbilisi, a podczas pobytu w winiarskim regionie Kachetii będziecie smakować pyszne gruzińskie wino, rozkoszując się malowniczą scenerią. Wycieczka do Gruzji z Planet Escape to gotowy przepis na niezapomnianą przygodę.

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Kachetia

Kachetia

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować