Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Miejsce:

Sydney /Australia

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Miasto, w którym, nie sposób się nudzić! Sydney oferuje różnorodne możliwości spędzenia czasu, począwszy od bogatej oferty kulturalnej, przez rozrywkę i kulinaria, na odpoczynku na łonie przyrody kończąc. Nie można oczywiście zapomnieć o odwiedzeniu chyba najbardziej rozpoznawalnego symbolu Australii, perły architektury nowoczesnego ekspresjonizmu – błyszczącej w słońcu Sydney Opera. Nawet jeśli nie jesteście miłośnikami sztuki, budynek ten na pewno zrobi na Was duże wrażenie. W jego perspektywie rozpina się kolejna popularna atrakcja stolicy, most Harbour Bridge, największa tego typu konstrukcja łukowa na świecie, na której szczyt warto wspiąć się z wycieczką.

Przespacerujcie się po centrum metropolii i starówce The Rocks, po czym skierujcie kroki do jednej z wielu restauracji i knajpek wokół portu. W jego części zwanej Darling Harbour znajduje się także m.in. kino, chiński ogród i morskie akwarium. Przyrodniczą atrakcją Sydney jest również ogród botaniczny, Taragona Zoo (mieszczące się w stylowej, wiktoriańskiej dzielnicy Paddington), okoliczne parki narodowe, a także znajdujące się około 100 km od miasta Góry Błękitne. Relaks zapewniają miejskie plaże, a jest ich tu, bagatela, ponad 70! Widok na miasto z Sydney Tower będzie idealnym zakończeniem wakacji w Australii.

Zwiń
Kiedy jechać do Sydney?

Kiedy jechać do Sydney?

najlepsza dobra przeciętna nie polecamy
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
IX
X
XI
XII
Zwiń
Lista ofert

Lista ofert

Najpiękniejsze zakątki Australii

Od 14900 zł

Australia - Melbourne, Park Narodowy Grampians, Apollo Bay, Byron Bay, Sydney

Podczas tej wycieczki do Australii poznacie wiele różnych oblicz tego kontynentu: od wspaniałych metropolii – Melbourne i Sydney, po górskie krajobrazy Parku Narodowego Grampians, subtropikalny ekosystem Great Otway, spektakularne klifowe wybrzeże wzdłuż Great Ocean Road i klimatyczne miasteczko Byron Bay ze wspaniałymi plażami. W miastach zakosztujecie kosmopolitycznego stylu życia i będziecie gościć w najlepszych restauracjach, a podczas czterodniowego objazdu przekonacie się, czym jest prawdziwe australijskie barbecue!

Australia i Nowa Kaledonia – podróż na Antypody

Od 20900 zł

Australia, Nowa Kaledonia - Sydney, Poe, Kone, Hiengene, Poindimie, Farino, Ile Des Pins, Noumea

Nowa Kaledonia to nie tylko rajski archipelag dla amatorów plażowania i nurkowania! To czarująca mozaika Francji i Melanezji: gościnności i elegancji, wyrafinowanej kuchni serwowanej w cieniu palm, kolonialnych budowli i rustykalnych bungalowów. Podczas proponowanej przez nas wycieczki do Australii i Nowej Kaledonii zwiedzicie różnorodną krajobrazowo wyspę Grande Terre, zachwycicie się spektakularnym wybrzeżem, wspaniałymi plażami, klifami i ciekawymi formacjami skalnymi, wypoczynek natomiast spędzicie na plażach Ile des Pins, która określana jest jako wyspa najbliżej raju. Nie zabraknie również przystanku w Sydney, bowiem podczas podróży na Antypody nie może zabraknąć Australii i tego wyjątkowego miasta.

Australia w pigułce

Od 13700 zł

Australia - Sydney, Góry Błękitne, Uluru, Cairns

Najmniejszy kontynent i (niemal) największe państwo na świecie, bezkresne pustynne przestrzenie i spalony słońcem busz, wielomilionowe miasta, w których chce się żyć, i święte miejsca Aborygenów, od dziesiątek tysięcy lat otaczane czcią. Wolisz plaże czy muzea? Wyrafinowanie opery czy zmysłowy wieczór przy wybornym winie? Wędrówkę po osnutych błękitną mgiełką górach czy obserwację umykających spod kół samochodu zwierząt? Dlaczego nie wybrać wszystkiego? Wakacje w Australii to barwne marzenie, które zawsze może się spełnić!

Zwiń
Galeria
Zwiń
Lista hoteli
Zwiń
Sydney

Sydney

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować