Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Kira's Boutique Hotel

Wyspy Zielonego Przylądka – Sao Vicente

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy trzygwiazdkowy hotel, w którym panuje domowa atmosfera, a goście traktowani są jak członkowie rodziny. Doskonała lokalizacja obiektu w sercu miasta Mindelo, będącego kulturową stolicą wyspy Sao Vicente idzie w parze z jego niepowtarzalnym charakterem i przytulnym wystrojem, za to architektura w tradycyjnym stylu „Sobrado” przypomina o kolonialnej przeszłości wysp. Po zwiedzaniu tętniącego życiem i barwnego Mindelo, goście mogą relaksować się na klimatycznym tarasie na dachu, z którego roztacza się wspaniały widok.  Guesthouse oferuje pyszne śniadania w formie bufetu, bazujące na lokalnych produktach. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia łatwy i szybki dostęp do lokalnych barów, restauracji, plaży oraz przystani portowej. 

Kira’s Boutique Hotel dysponuje 11 pokojami, z których każdy posiada unikalny wystrój i jest wyposażony w prywatną łazienkę, klimatyzację, wiatrak, telefon, telewizor z kanałami satelitarnymi, lodówkę, sejf oraz Wi-Fi działające na terenie całego obiektu.  

Strona hotelu: kirashotel.com/en/Dlaczego polecamy

  • Doskonała lokalizacja w centrum miasta, nieopodal plaży, portu, lotniska i głównych atrakcji
  • Smaczne śniadania z lokalnych składników
  • Rodzinna atmosfera i przyjazna obsługa


Minusy

  • Za sprawą centralnej lokalizacji możliwy hałas
Zwiń
Galeria

Przytulny 3* butikowy hotel w sercu kulturalnej stolicy wyspy – mieście Mindelo.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Pięć uroków Wysp Zielonego Przylądka

Od 16500 zł

Wyspy Zielonego Przylądka - Santiago, Fogo, Sao Vicente, Santo Antao, Sal

Od dzikich krajobrazów Santiago i mistycznego Fogo, po kulturalne atrakcje Sao Vicente, malownicze Santo Antao i rajską plażę na Sal  – każda z Wysp Zielonego Przylądka oferuje unikalne doświadczenia. Na Santiago zanurzcie się w tradycji i kulturze wysp, spróbujcie wyjątkowych dań kuchni kreolskiej i poznajcie serdeczność miejscowych ludzi. Przenieście się na Fogo i odkryjcie wulkaniczne cuda. Sao Vicente, wyspa artystów, powita Was radosnymi dźwiękami muzyki i artystyczną atmosferą, a  Santo Antao zachwyci malowniczymi krajobrazami: wędrujcie po górskich szlakach, odwiedźcie urokliwe wioski i delektujcie się panoramicznymi widokami na ocean. Na koniec zrelaksujcie się na białych piaskach Sal, pływajcie w krystalicznie czystych wodach i cieszcie się słońcem cały dzień.

Przygoda na Wyspach Zielonego Przylądka – w raju dla podróżników

Od 15700 zł

Wyspy Zielonego Przylądka - Santiago, Fogo, Santo Antao, Sao Vicente

Wyruszcie na poszukiwanie autentycznego oblicza Wysp Zielonego Przylądka, z dala od komercyjnego Sal! Na Santiago poczujcie pulsujący rytm miasta Praia, zanurzcie się w jej kulturowej mozaice, delektując się lokalnymi smakami i tańcząc w rytm afrykańskiej muzyki. Obierzcie kurs na na Fogo i stawcie czoła spektaklowi natury. Podziwiajcie majestatyczny wulkan Pico do Fogo i odkryjcie surrealistyczne krajobrazy powstałe po ostatniej erupcji. Sao Antao z kolei to kraina malowniczych krajobrazów, wąwozów i majestatycznych gór –przeżyjcie niezapomniane chwile, podążając szlakami trekkingowymi, które prowadzą przez urokliwe wioski i rolnicze tereny. Na koniec, na Sao Vicente poczujcie niepowtarzalny puls miasta Mindelo – kolebki morny, tradycyjnej muzyki wysp i wypocznijcie na piaszczystych plażach.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować