Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Quinta Cochete

Wyspy Zielonego Przylądka – Santo Antao

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Quinta Cochete to niewielki guesthouse w wyjątkowej lokalizacji i o wyjątkowym charakterze. W jego najbliższym otoczeniu znajduje się ogromnych rozmiarów krater wulkaniczny i niesamowite formacje skalne. Santo Antao to malownicza wyspa, po której prowadzi wiele szlaków trekkingowych, a samo Quinta Cochete to doskonałe miejsce wypadowe na piesze wycieczki. Do użytku Gości został udostępniony przepiękny 20-metrowy, zewnętrzny basen, maty do jogi oraz leżaki. Serwowane śniadania i pozostałe posiłki są wyśmienite, przygotowywane z produktów własnoręcznie wyhodowanych na farmie znajdującej się na terenie obiektu. W barze można skosztować lokalnie wytwarzanego grogu.

Goście mają do dyspozycji dwa pokoje dwuosobowe, dwa pokoje trzyosobowe oraz jeden apartament (trzyosobowy) o dość minimalistycznym, lecz gustownym wystroju, z których każdy posiada prywatny balkon oraz łazienkę, a na wyposażeniu znajduje się klimatyzacja, sejf oraz meble robione ręcznie przez lokalnych rzemieślników. Na terenie całego obiektu działa szybkie i stabilne Wi-Fi.

Strona hotelu: www.quinta-cochete.com/en/Dlaczego polecamy

  • Niezwykła lokalizacja z dala od zgiełku oraz z widokiem na góry
  • Możliwość bliskiego obcowania z naturą i zwierzętami
  • Świetne miejsce wypadowe na wycieczki po okolicy


Zwiń
Galeria

Guesthouse zaszyty z dala od cywilizacji i miejskiego zgiełku, w otoczeniu dzikiej przyrody i niesamowitych formacji skalnych.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować