Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Under Canvas Glamp

USA – Park Narodowy Zion

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Under Canvas Zion położony jest na ustronnym, pustynnym terenie, 30 km od wejścia do Parku Narodowego Zion i uroczego miasteczka Springdale. Inspirowany stylem safari ośrodek glampingowy to prawdziwa oaza spokoju, gdzie wypocząć można ciesząc oczy widokami strzelistych klifów z piaskowca i czerwonych skał. Kemping oferuje całą gamę programów podczas pobytu, m.in. kolacje z muzyką na żywo, jogę o wschodzie słońca, zajęcia artystyczne i rzemieślnicze, wycieczki z przewodnikiem i wiele innych. W restauracji serwowane są sezonowe potrawy i napoje. Śniadanie podawane jest zarówno w formie bufetu, jak i kontynentalne, a menu zmienia się każdego dnia. Dostępne są również grille do indywidualnego użytku.

Under Canvas Zion oferuje zakwaterowanie w zgodzie z naturą, w ekskluzywnych płóciennych namiotach z codziennym sprzątaniem i usługami na miejscu oraz przyjaznymi dla środowiska udogodnieniami. Do wyboru Gości pozostaje kilka typów namiotów, umożliwiających zakwaterowanie od 2 do 4 osób. Wszystkie namioty wyposażone są w przytulne meble oraz piec opalany drewnem. Namioty posiadają prywatne toalety i łazienki z ciepłą wodą, z wyjątkiem namiotów typu „safari”, które znajdują się w pobliżu wspólnej łaźni z prysznicami.

Oficjalna strona: www.undercanvas.com/camps/zionDlaczego polecamy

  • Rozległy pustynny teren będący oazą spokoju
  • Zakwaterowanie w luksusowych namiotach inspirowanych stylem safari
  • Bogaty program zajęć rekreacyjno-artystycznych


Zwiń
Galeria

Luksusowy hotel glampingowy inspirowany stylem safari, zlokalizowany na rozległym pustynnym terenie w pobliżu Parku Narodowego Zion.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kalifornijski vibe

Od 19200 zł

USA - Malibu, San Diego, Palm Springs, Wielki Kanion Kolorado, Park Narodowy Zion, Las Vegas, Santa Barbara

Kalifornijskie plaże Malibu, San Diego i Santa Barbara, kuszące surferów słynną na całym świecie falą? A może imponujący rozmach Wielkiego Kanionu, legenda fotograficzna – Kanion Antylopy, przedziwne formacje skalne Parku Narodowego Zion i nutka hazardu w Las Vegas? To wszystko czeka Was podczas uszytej na miarę wycieczki do USA, która powiedzie Was szlakiem najpiękniejszych krajobrazów, najciekawszych miast i najsłoneczniejszych plaż tej części Stanów!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować