Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

The Surfrider Malibu

USA – Malibu

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

The Surfrider to czterogwiazdkowy, ekskluzywny, 20-pokojowy Californian Beach House znajdujący się w samym sercu Malibu – jednej z najsłynniejszych enklaw Kalifornii oddalonej o 40 min drogi od Los Angeles. Pierwotnie znajdował się tu motel, zbudowany w 1953 roku, który niedawno przekształcono w butikowy hotel, zainspirowany malowniczym krajobrazem Malibu, kalifornijską kulturą surfingu, a także lokalnymi doświadczeniami. Elegancka restauracja i bar na dachu stanowią przestrzeń, w której można spędzić cały dzień przy książce i wyśmienitych koktajlach. Dla Gości dostępne są również deski surfingowe, a obsługa hotelu chętnie pomoże w zorganizowaniu lekcji surfingu lub innych aktywności w okolicy.

The Surfrider oferuje zakwaterowanie w jednopiętrowym budynku, w pokojach z widokiem na ocean lub na góry. Eleganckie apartamenty utrzymane w białej i naturalnej kolorystyce w połączeniu z drewnianymi podłogami tekowymi, dywanami w kolorze piasku i beżowymi lnianymi sofami dają poczucie przebywania w stylowym, ale nieformalnym domu na plaży. Cześć pokoi dysponuje umeblowanym balkonem, natomiast we wszystkich Gośce znajdą codziennie uzupełniany minibar, zestaw kosmetyków, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, szlafroki i prysznic z deszczownicą.

Strona hotelu: www.thesurfridermalibu.comDlaczego polecamy

  • Niebanalny styl luksusowego domu przy plaży z luźną surferską atmosferą
  • Restauracja i bar na dachu z widokiem na ocean
  • Możliwość wypożyczenia desek surfingowych


Zwiń
Galeria

Butikowy 4* hotel w stylu ekskluzywnego i pełnego luzu kalifornijskiego domu na plaży.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kalifornijski vibe

Od 17200 zł

USA - Malibu, San Diego, Palm Springs, Wielki Kanion Kolorado, Park Narodowy Zion, Las Vegas, Santa Barbara

Kalifornijskie plaże Malibu, San Diego i Santa Barbara, kuszące surferów słynną na całym świecie falą? A może imponujący rozmach Wielkiego Kanionu, legenda fotograficzna – Kanion Antylopy, przedziwne formacje skalne Parku Narodowego Zion i nutka hazardu w Las Vegas? To wszystko czeka Was podczas uszytej na miarę wycieczki do USA, która powiedzie Was szlakiem najpiękniejszych krajobrazów, najciekawszych miast i najsłoneczniejszych plaż tej części Stanów!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować