Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Tierra Viva

Peru - Lima

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Elegancki hotel ulokowany w designerskim, nowoczesnym obiekcie mieści się nieopodal urokliwej promenady spacerowej, która ciągnie się na klifie wzdłuż zielonego wybrzeża Limy. Lokalizacja w dobrej dzielnicy Miraflores umożliwia łatwy dostęp do restauracji, centrów handlowych, butików, pięknych ogrodów i parków. Jadalnia śniadaniowa hotelu znajduje się na ostatnim piętrze budynku, dzięki czemu oferuje niesamowity widok na nowoczesną część stolicy Peru.

Na terenie całego obiektu Goście mają do dyspozycji bezpłatnie dostęp do Internetu, mogą korzystać również z centrum biznesowego, gdzie znajdują się komputery z połączeniem do Internetu i drukarkami. Apartamenty połączone z prywatnymi łazienkami mają na wyposażeniu m.in. telewizor z płaskim ekranem i kanałami telewizji kablowej, klimatyzację i sejf. W cenie pobytu korzystać można z usług pralni, hotel prowadzi też na miejscu kantor wymiany walut.DLACZEGO POLECAMY

  • Dobra lokalizacja w nowoczesnej dzielnicy Limy, gdzie pełno jest restauracji, butików, centrów handlowych i parków miejskich
  • Bardzo dobry serwis śniadaniowy w hotelowej restauracji bufetowej
  • Ciekawy, modernistyczny design wnętrz z lokalnym efektem, osiągniętym dzięki typowo peruwiańskim dodatkom


Zwiń
Galeria

Nowoczesny hotel zlokalizowany w urokliwej dzielnicy Miraflores, w pobliżu nabrzeża i ekskluzywnych limeńskich restauracji. Standard 3*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Naturalne skarby Andów. Niesamowita podróż po Ameryce Łacińskiej

Od 17300 zł

Boliwia, Chile, Peru - Lima, Arequipa, Kanion Colca, Puno, Jezioro Titicaca, Copacabana, Isla del Sol, La Paz, Salar de Uyuni, San Pedro de Atacama, Santiago de Chile

Podróż przez trzy kraje Ameryki Południowej pozwoli Wam odkryć różnice i podobieństwa pomiędzy Peru, Boliwią i Chile. Odwiedzicie trzy stolice tych krajów oraz najbardziej popularne atrakcje przyciągające turystów w te piękne i malownicze tereny.

W królestwie kondorów - wycieczka do Peru

Od 13400 zł

Peru - Lima, Paracas, Ica, Arequipa, Colca, Puno, Aguas Calientes, Cusco

Najpiękniejsze kolonialne miasta, bezkresne przestrzenie, głębokie kaniony, żyzne doliny i wysokogórskie jeziora. To wszystko i jeszcze więcej zobaczycie podczas wycieczki najpiękniejszą peruwiańską trasą, począwszy od Limy, przez Arequipę, jezioro Titicaca i Cusco.

Podróż do Peru - Inkaskim szlakiem na Machu Picchu

Od 12800 zł

Peru - Lima, Arequipa, Kanion Colca, Puno, Machu Picchu, Cusco

„Camino Inca” jest jedynym z najpopularniejszych tras trekkingowych w Ameryce Południowej. Wędrując malowniczymi dolinami pośród wysokich andyjskich szczytów dotrzecie do bram Machu Picchu – jednego z siedmiu cudów świata.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować