Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

La Hosteria

Peru - Arequipa

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Dzięki swej architekturze, wystrojowi i ogrodowi pełnemu wielobarwnych kwiatów hotel sprawia niezwykle radosne wrażenie, a nawet wręcz ożywia okolicę. Mieści się w kanarkowo żółtej, eleganckiej rezydencji kolonialnej z centralnym dziedzińcem znakomitego projektu, gdzie umieszczono stylowe krzesła i stoliki kawowe, klimatyczną fontannę, liczne donice z kolorowymi kwiatami oraz inną roślinność egzotyczną. Ponadto urokliwe patio wyłożono charakterystycznymi płytkami ceramicznymi zwanymi azulejos.

Apartamenty o wystroju lekko kolonialnym z dominacją nowoczesności dysponują prywatną łazienką, telewizorem LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, minibarem, telefonem oraz WiFi. W pomieszczeniu o magicznej atmosferze, które wyłożono czerwonymi cegiełkami oraz zabytkowymi płytami kamiennymi znajduje się łaźnia rzymska. W obrębie hotelu działa również kawiarnia i bar, serwowane są doskonałej jakości śniadania, które składają się m.in. z owoców tropikalnych, lokalnych, autentycznych i przyrządzanych na miejscu peruwiańskich słodkości, zdrowych płatków, jogurtów czy pożywnych, świeżo wyciskanych soków owocowych. W pobliżu hotelu znajdują się takie atrakcje jak Plaza de Armas, klasztor Santa Catalina czy Casa de Moral.DLACZEGO POLECAMY

  • Niezwykle urokliwy, zabytkowy hotel o dopracowanym w najmniejszych szczegółach wystroju wnętrz, z nowoczesnymi, jasnymi, ale klimatycznymi apartamentami z domieszką lokalnego stylu
  • Udogodnienia zabytkowego obiektu takie jak romantycznie zaaranżowana łaźnia rzymska
  • Bogate wyposażenie apartamentów i prywatnych łazienek


Zwiń
Galeria

Klimatyczny 3* hotel z urokliwym ogrodem i tarasem, z którego rozciąga się widok na wulkan Misti. Romantycznie zaaranżowana łaźnia rzymska i magiczna atmosfera.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Naturalne skarby Andów. Niesamowita podróż po Ameryce Łacińskiej

Od 17300 zł

Boliwia, Chile, Peru - Lima, Arequipa, Kanion Colca, Puno, Jezioro Titicaca, Copacabana, Isla del Sol, La Paz, Salar de Uyuni, San Pedro de Atacama, Santiago de Chile

Podróż przez trzy kraje Ameryki Południowej pozwoli Wam odkryć różnice i podobieństwa pomiędzy Peru, Boliwią i Chile. Odwiedzicie trzy stolice tych krajów oraz najbardziej popularne atrakcje przyciągające turystów w te piękne i malownicze tereny.

W królestwie kondorów - wycieczka do Peru

Od 13400 zł

Peru - Lima, Paracas, Ica, Arequipa, Colca, Puno, Aguas Calientes, Cusco

Najpiękniejsze kolonialne miasta, bezkresne przestrzenie, głębokie kaniony, żyzne doliny i wysokogórskie jeziora. To wszystko i jeszcze więcej zobaczycie podczas wycieczki najpiękniejszą peruwiańską trasą, począwszy od Limy, przez Arequipę, jezioro Titicaca i Cusco.

Podróż do Peru - Inkaskim szlakiem na Machu Picchu

Od 12800 zł

Peru - Lima, Arequipa, Kanion Colca, Puno, Machu Picchu, Cusco

„Camino Inca” jest jedynym z najpopularniejszych tras trekkingowych w Ameryce Południowej. Wędrując malowniczymi dolinami pośród wysokich andyjskich szczytów dotrzecie do bram Machu Picchu – jednego z siedmiu cudów świata.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować