Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Ife

Peru – Lima

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy hotel wielokrotnie nagradzany w rozmaitych rankingach m.in. portalu podróżniczego Tripadvisor, znajduje się w nowoczesnej dzielnicy Limy, Miraflores, gdzie blisko jest do różnego rodzaju atrakcji np. eleganckich butików, dobrych restauracji, knajpek czy centrów handlowych. Hotelik urządzono w bardzo przytulnym, ale wysmakowanym stylu, tworząc prawdziwie domową atmosferę, przełamaną designerskimi dodatkami, meblami stylizowanymi na antyki, zdjęciami czy dziełami sztuki współczesnej. Każdy z pokojów wygląda zupełnie inaczej, dzięki ciekawym akcentom w postaci np. zdjęć gwiazd kultury popularnej (John Lennon, Audrey Hepburn) czy wzorzystym tapetom wpasowującym się w stylizację danego apartamentu.

W obrębie obiektu nieodpłatnie zapewnia się Gościom bezprzewodowy dostęp do Internetu. Apartamenty złożone z sypialni i prywatnej, przestronnej łazienki mają na wyposażeniu komplet kosmetyków, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej, minibar, biurko czy klimatyzację. Niektóre pokoje dysponują prywatnym tarasem z widokiem, inne – wanną z hydromasażem. Z hotelu mniej niż półtorakilometrowy dystans dzieli Gości od parku miejskiego dzielnicy i dużego centrum handlowego.DLACZEGO POLECAMY

  • Butikowy hotel dysponujący zaledwie dwunastoma pokojami, co gwarantuje pełną prywatność i komfort wypoczynku
  • Świetny, stylowy design całego hotelu i poszczególnych apartamentów, z których każdy wygląda zupełnie inaczej
  • Dobra lokalizacja w nowoczesnej, atrakcyjnej dzielnicy Limy


Zwiń
Galeria

Ten butikowy, kameralny hotel 3* oferuje stylowe i oryginalnie urządzone pokoje w samym centrum atrakcyjnej dzielnicy Miraflores.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować