Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Hotel Hacienda Puno

Peru – Puno

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Stylowy hotelik znajdujący się zaledwie kilka przecznic od centrum Puno oferuje bliskość m.in. takich atrakcji jak zabytkowa, XVI-wieczna katedra. Z hotelowej restauracji rozpościera się panoramiczny krajobraz na jezioro Titicaca, które położone jest dość blisko hotelu. Delektowanie się lokalną kuchnią z takim widokiem to niezapomniane doświadczenie, zwłaszcza że i szef kuchni dba tutaj o najlepszą jakość składników, ich sezonowość i pochodzenie o zaufanych sprzedawców. Śniadanie składa się m.in. z produktów z miejscowego kakao, aromatycznej kawy czy zdrowych płatków.

W barze serwują znakomite drinki, specjalizując się przede wszystkim w tutejszych alkoholach np. pisco czy drinku na bazie koki z miejscowymi owocami. Na terenie całego resortu dostępny jest bezprzewodowy Internet. Hotel dysponuje 58 pokojami, z których każdy posiada telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, bezprzewodowy dostęp do Internetu czy marmurową łazienkę z suszarką i kompletem kosmetyków. Goście mogą ponadto korzystać z usług biura informacji turystycznej, które pomaga w organizacji dodatkowych wycieczek i atrakcji.DLACZEGO POLECAMY

  • Hotel ulokowany w stylowym budynku, w którym nowoczesność przeplata się z wpływami architektury kolonialnej oraz peruwiańskim zdobnictwem
  • Bar w hotelu serwuje znakomite drinki w peruwiańskim stylu np. na bazie liści koki
  • Bardzo dobra lokalizacja w samym centrum miasta, zaraz przy głównej katedrze


Zwiń
Galeria

Panorama na jezioro Titicaca i lokalizacja w centrum miasta sprawiają, że ten 3-gwiazdkowy hotel jest znakomitą bazą wypadową na wyspy położone na jeziorze.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Naturalne skarby Andów. Niesamowita podróż po Ameryce Łacińskiej

Od 17300 zł

Boliwia, Chile, Peru - Lima, Arequipa, Kanion Colca, Puno, Jezioro Titicaca, Copacabana, Isla del Sol, La Paz, Salar de Uyuni, San Pedro de Atacama, Santiago de Chile

Podróż przez trzy kraje Ameryki Południowej pozwoli Wam odkryć różnice i podobieństwa pomiędzy Peru, Boliwią i Chile. Odwiedzicie trzy stolice tych krajów oraz najbardziej popularne atrakcje przyciągające turystów w te piękne i malownicze tereny.

W królestwie kondorów - wycieczka do Peru

Od 13400 zł

Peru - Lima, Paracas, Ica, Arequipa, Colca, Puno, Aguas Calientes, Cusco

Najpiękniejsze kolonialne miasta, bezkresne przestrzenie, głębokie kaniony, żyzne doliny i wysokogórskie jeziora. To wszystko i jeszcze więcej zobaczycie podczas wycieczki najpiękniejszą peruwiańską trasą, począwszy od Limy, przez Arequipę, jezioro Titicaca i Cusco.

Podróż do Peru - Inkaskim szlakiem na Machu Picchu

Od 12800 zł

Peru - Lima, Arequipa, Kanion Colca, Puno, Machu Picchu, Cusco

„Camino Inca” jest jedynym z najpopularniejszych tras trekkingowych w Ameryce Południowej. Wędrując malowniczymi dolinami pośród wysokich andyjskich szczytów dotrzecie do bram Machu Picchu – jednego z siedmiu cudów świata.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować