Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Casa Andina Private

Peru – Arequipa

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Ten czterogwiazdkowy hotel swoim Gościom oferuje komfortowe zakwaterowanie w znakomicie zachowanej, zabytkowej zabudowie z 1794 roku. To właśnie tutaj poczuć można atmosferę minionych wieków hiszpańskiego kolonializmu. Położenie przy centralnym placu miasta Plaza de Armas daje mnóstwo możliwości do wygodnego zwiedzania miasta, ponieważ to tutaj znajdują się największe atrakcje, lokalne knajpki, klimatyczne bary i zabytki. W hotelu zaaranżowano czterdzieści, eleganckich pokoi z darmowym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Wyposażenie jasnych apartamentów w stylu nowoczesno-kolonialnym obejmuje m.in. telewizor, klimatyzację, minibar, zestaw do parzenia kawy oraz żelazko. W hotelu Goście mogą korzystać ponadto z usług punktu masażu, z sauny, a także z klimatycznej restauracji, której specjalizacją są dania lokalne. Kolonialna posiadłość, w której mieści się hotel, dysponuje uroczym dziedzińcem, na którym przygotowano dla Gości przestrzeń wypoczynkową z wygodnymi meblami i zadbaną roślinnością. W hotelowej restauracji Alma serwuje się potrawy lokalne, charakterystyczne dla regionu Arequipy.DLACZEGO POLECAMY

  • Opcja pobytu w zabytkowej, XVIII-wiecznej posiadłości, która umożliwia wczucie się w dawną atmosferę tego miasta
  • Znakomita lokalizacja, z której w chwilę można dotrzeć na pieszo do słynnego centralnego dla miasta Placu Broni
  • Klimatyczna przestrzeń wypoczynkowa hotelu usytuowana na dziedzińcu zabytkowej budowli


Zwiń
Galeria

Ta zabytkowa posiadłość pozwala przenieść się w czasie do XVIII-wiecznej Arequipy. Połączenie kolonialnej zabudowy z nowoczesnym designem i elegancją. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować