Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Paradis d'Ouvea Hotel

Nowa Kaledonia – Ouvea

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Paradis d’Ouvea Hotel to jedyny czterogwiazdkowy hotel położony na rajskim atolu Ouvea, słynącym z długich piaszczystych plaż. Hotel znajduje się w południowej części atolu na wysepce Mouly, tuż przy wąskim przesmyku i spektakularnej lagunie Lekiny. Lokalne lotnisko zapewniające bezpośrednie połączenia ze stolicą Nowej Kaledonii znajduje się w odległości 15 km. Na terenie hotelu znajduje się basen, restauracja i bar. Goście mogą korzystać z oferty sportowej obejmującej tenis stołowy, wypożyczalnię kajaków, nurkowanie z rurką i wypożyczalnię rowerów, dzięki którym można łatwo przemieszczać się po wyspie.

Hotel oddaje do dyspozycji Gości 34 przestronne, klimatyzowane bungalowy z umeblowanymi tarasami, wyposażone w TV, bezpłatne Wi-Fi, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, różniące się powierzchnią i widokiem – na ogród lub lagunę. W łazienkach Goście znajdą wanny i prysznice. Do wyboru pozostają: Garden Bungalow (42 m² + taras 10 m²), Deluxe Lagoon Bungalow (50 m² + taras 20 m²), Paradis Spa Bungalow (50 m² + taras 20 m²), wyposażony dodatkowo w jacuzzi na tarasie, Royal Garden Bungalow (108 m²), położony kilkanaście metrów od plaży, z dwiema sypialniami, pokojem dziennym i dwiema łazienkami oraz Lagoon Bungalow (108 m²), położony bezpośrednio na plaży.

Strona hotelu: www.paradisouvea.com/Dlaczego polecamy

  • Malownicze położenie w najpiękniejszym regionie atolu tuż przy piaszczystej plaży i lagunie
  • Przestronne bungalowy z bogatym wyposażeniem
  • Doskonałe warunki do nurkowanie i innych sportów wodnych


Zwiń
Galeria

4* hotel położony w sercu tropikalnego raju – na egzotycznej wysepce Ouvea, przy wspaniałej, 25-kilometrowej piaszczystej plaży i jednej z najpiękniejszych lagun świata.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Nowa Kaledonia – francuska perełka na Południowym Pacyfiku

Od 21280 zł

Nowa Kaledonia - Noumea, Ouvea, Lifou, L’Ile des Pins

Skąpane w słońcu piaszczyste plaże, bujny las deszczowy, niewiarygodnie przejrzysta woda, wspaniałe warunki do nurkowania i snorkelingu, a także najlepsza poza Francją francuska kuchnia – wakacje w Nowej Kaledonii to czysta przyjemność dla wszystkich zmysłów! Łagodne, idylliczne krajobrazy, w których biel piasku podkreśla zieleń tropikalnej przyrody, a błękit oceanu idzie w zawody z lazurem nieba, to prawdziwy raj dla miłośników natury, podczas gdy bogactwo podwodnego świata rafy koralowej wabi wszystkimi kolorami tęczy. Oto przed Wami Ouvea, Lifou i L’Ile des Pins – urzekająco piękne wyspy, niczym perełki rozsiane po przestworze Pacyfiku!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować