Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Oure Tera Beach Resort

Nowa Kaledonia – Ile des Pins

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy Oure Tera Beach Resort to kameralny, otoczony tropikalną roślinnością hotel położony w malowniczej zatoczce, bezpośrednio przy piaszczystej plaży z rafą koralową. Najbliższa miejscowość Vao znajduje się w odległości ok. 5 km, a lokalne lotnisko jest oddalone o 10 km od hotelu. Na terenie obiektu znajduje się basen oraz dwie restauracje – położona na plaży Banyan oraz Kanumera, gdzie można zjeść doskonałe dania łączące smaki Wysp Pacyfiku i kuchni zachodniej. Położenie hotelu sprawia, że jest to doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych. W ofercie znajduje się wypożyczalnia kajaków, sprzętu do snorkelingu oraz (za opłatą) łodzi żaglowych. Wi-Fi dostępne jest jedynie obok recepcji.

Na Gości czeka 30 eleganckich, drewnianych bungalowów w czterech kategoriach, położonych w cieniu palm. Każdy domek wyposażony jest w klimatyzację, TV, mini-bar, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W tropikalnym ogrodzie położone są: Chambre Jardin (ok. 35 m²) składający się z sypialni, pokoju dziennego i tarasu, Bungalow Tropical (49 m²) – wolnostojący domek składający się z sypialni, części wypoczynkowej, tarasu i łazienki z wanną oraz Bungalow Familial (80 m²), na który składają się dwie sypialnie, pokój dzienny i taras. Gościom, którzy chcą delektować się widokami na zatokę Kanumera i spektakularnymi zachodami słońca, hotel proponuje Bungalow Plage (49 m²), położony bezpośrednio przy plaży.

Strona hotelu: www.ourelodge.nc/Dlaczego polecamy

  • Komfortowe bungalowy łączące lokalny styl z nowoczesnością
  • Wspaniałe położenie w egzotycznej scenerii nad malowniczą zatoką i przy pięknej plaży
  • Doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych


Zwiń
Galeria

Butikowy 4* hotel z komfortowymi bungalowami zatopionymi w zieleni, położony nad malowniczą zatoką przy jednej z najpiękniejszych plaż Nowej Kaledonii.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Australia i Nowa Kaledonia – podróż na Antypody

Od 28900 zł

Australia, Nowa Kaledonia - Sydney, Poe, Kone, Hiengene, Poindimie, Farino, Ile Des Pins, Noumea

Nowa Kaledonia to nie tylko rajski archipelag dla amatorów plażowania i nurkowania! To czarująca mozaika Francji i Melanezji: gościnności i elegancji, wyrafinowanej kuchni serwowanej w cieniu palm, kolonialnych budowli i rustykalnych bungalowów. Podczas proponowanej przez nas wycieczki do Australii i Nowej Kaledonii zwiedzicie różnorodną krajobrazowo wyspę Grande Terre, zachwycicie się spektakularnym wybrzeżem, wspaniałymi plażami, klifami i ciekawymi formacjami skalnymi, wypoczynek natomiast spędzicie na plażach Ile des Pins, która określana jest jako wyspa najbliżej raju. Nie zabraknie również przystanku w Sydney, bowiem podczas podróży na Antypody nie może zabraknąć Australii i tego wyjątkowego miasta.

Nowa Kaledonia – francuska perełka na Południowym Pacyfiku

Od 21280 zł

Nowa Kaledonia - Noumea, Ouvea, Lifou, L’Ile des Pins

Skąpane w słońcu piaszczyste plaże, bujny las deszczowy, niewiarygodnie przejrzysta woda, wspaniałe warunki do nurkowania i snorkelingu, a także najlepsza poza Francją francuska kuchnia – wakacje w Nowej Kaledonii to czysta przyjemność dla wszystkich zmysłów! Łagodne, idylliczne krajobrazy, w których biel piasku podkreśla zieleń tropikalnej przyrody, a błękit oceanu idzie w zawody z lazurem nieba, to prawdziwy raj dla miłośników natury, podczas gdy bogactwo podwodnego świata rafy koralowej wabi wszystkimi kolorami tęczy. Oto przed Wami Ouvea, Lifou i L’Ile des Pins – urzekająco piękne wyspy, niczym perełki rozsiane po przestworze Pacyfiku!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować