Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Drehu Village

Nowa Kaledonia – Lifou

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy hotel Drehu Village to kameralny obiekt położony bezpośrednio przy plaży, w malowniczej zatoce Chateaubriand. Hotel znajduje się w niewielkiej wiosce Drehu, będącej głównym ośrodkiem administracyjnym wyspy. Od lokalnego lotniska zapewniającego połączenie ze stolicą Nowej Kaledonii obiekt dzieli 15 km. Hotel dysponuje basenem otoczonym drewnianym tarasem, restauracją z pięknym widokiem na morze oraz wypożyczalnią kajaków i sprzętu do snorkelingu.

Hotel oferuje 28 bungalowów i 2 apartamenty, położone w dwóch rzędach wzdłuż plaży. Wyposażenie każdego obejmuje m.in. klimatyzację i TV. Goście mogą wybierać spośród czterech typów zakwaterowania. Sea View Bungalow to domki położone bezpośrednio przy plaży z widokiem na morze, które składają się z sypialni, łazienki i tarasu. Identycznie urządzone Garden View Bungalow leżą w drugim rzędzie, z widokiem na ogród i częściowym widokiem na morze, natomiast nieco większe apartamenty typu Suite składają się z sypialni, pokoju dziennego, łazienki i tarasu.

Strona hotelu: au01.iqwebbook.com/HDV988830/Dlaczego polecamy

  • Malownicze położenie przy jednej z najpiękniejszych plaż na wyspie
  • Przestronne bungalowy z widokiem na zatokę
  • Doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych


Zwiń
Galeria

Kameralny 3* hotel, malowniczo położony przy jednej z najpiękniejszych plaż wyspy Lifou, zapewnia przyjazną obsługę i komfortowe zakwaterowanie w przestronnych bungalowach z widokiem na zatokę.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Nowa Kaledonia – francuska perełka na Południowym Pacyfiku

Od 21280 zł

Nowa Kaledonia - Noumea, Ouvea, Lifou, L’Ile des Pins

Skąpane w słońcu piaszczyste plaże, bujny las deszczowy, niewiarygodnie przejrzysta woda, wspaniałe warunki do nurkowania i snorkelingu, a także najlepsza poza Francją francuska kuchnia – wakacje w Nowej Kaledonii to czysta przyjemność dla wszystkich zmysłów! Łagodne, idylliczne krajobrazy, w których biel piasku podkreśla zieleń tropikalnej przyrody, a błękit oceanu idzie w zawody z lazurem nieba, to prawdziwy raj dla miłośników natury, podczas gdy bogactwo podwodnego świata rafy koralowej wabi wszystkimi kolorami tęczy. Oto przed Wami Ouvea, Lifou i L’Ile des Pins – urzekająco piękne wyspy, niczym perełki rozsiane po przestworze Pacyfiku!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować