Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Lux Le Morne

Mauritius – Le Morne

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Butikowy hotel, znajdujący się na wpisanym na listę UNESCO półwyspie, w cieniu szczytu Le Morne Brabant, u południowo-zachodnich wybrzeży wyspy. Rajskie otoczenie z szerokimi, piaszczystymi plażami sprzyja relaksującemu wypoczynkowi i uprawianiu sportów wodnych.

Otoczony tropikalnym ogrodem luksusowy, ale równocześnie kameralny i przytulny hotel dysponuje czterema basenami oraz bezpośrednim dostępem do plaży. Przestronne apartamenty urządzone w nowoczesnym stylu składają się z umeblowanego tarasu, sypialni z podwójnym łóżkiem, eleganckiego salonu, garderoby oraz marmurowej łazienki z prysznicem, wanną i jacuzzi. Pokoje są klimatyzowane, zaś na ich wyposażeniu znajduje się telewizor z odtwarzaczem DVD, sejf, minibar, a także bezprzewodowy Internet.

Hotelowe restauracje serwują znakomite dania i przekąski inspirowane przenikającymi się tu kulturami oraz najbardziej cenionymi kuchniami zachodnimi i azjatyckimi. Tutejsze bary i kawiarnie podają orzeźwiające drinki oraz wyszukane alkohole.DLACZEGO POLECAMY

  • Niezwykle malownicza i urzekająca lokalizacja w sąsiedztwie Parku Narodowego Black River Gorges
  • Bogata oferta aktywności do wyboru
  • Doskonała oferta nowoczesnego centrum fitness oraz gabinetów spa


Zwiń
Galeria

Świetny 5* hotel na półwyspie Le Morne. Otoczony tropikalnym ogrodem, dysponuje 4 basenami i w wysokim standardzie apartamentami.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować