Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Soleil des Tsingy

Madagaskar – Bekopaka

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Trzygwiazdkowy lodge Soleil des Tsingy położony jest na prywatnym, 20-hektarowym terenie nieopodal Parku Narodowego Tsingy de Bemaraha. Hotel oferuje elegancki, 15-metrowy basen bez krawędzi, z którego można podziwiać zachód słońca podczas kąpieli. Wokół basenu znajduje się drewniany podest z leżakami i parasolami. Restauracja Le Soleil des Tsingy serwuje potrawy łączące tradycje kuchni malgaskiej i europejskiej. Hotel oferuje wycieczki z przewodnikiem po prywatnym parku, na terenie którego znajduje się lodge. Podziwiać można tropikalną roślinność typową dla obszaru Bekopaka i szeroką gamę lokalnych gatunków zwierząt.

Hotel dysponuje 17 bungalowami o powierzchni 55 m2 z łazienką z prysznicem i tarasem, na którym można się zrelaksować i podziwiać widoki. Zakwaterowanie w domku możliwe jest dla maksymalnie 4 osób. Drewniane bungalowy zbudowane z lokalnych, naturalnych materiałów, wyposażone są w moskitierę oraz ręcznie robione meble i dekoracje.Dlaczego polecamy

  • Położenie hotelu w prywatnym parku przyrodniczym
  • Elegancki basen bez krawędzi z widokiem na park
  • Bliska odległość do parku Tsingy de Bemaraha – największej atrakcji regionu


Zwiń
Galeria

3* elegancki, butikowy lodge położony nieopodal parku narodowego Tsingy de Bemaraha.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Madagaskar z Aleją Baobabów i plaże Mauritiusu

Od 24200 zł

Madagaskar, Mauritius - Anatananarivo, Morondava, Kirindy, Bekopaka, Le Morne

Potężne baobaby i maleńkie lemury o wielkich oczach, piaszczyste plaże Morondavy i ostre, kamienne szpile Tsingy de Bemaraha, zdumiewające krajobrazy i zwierzęta nie z tej ziemi… Zapraszamy na wycieczkę na Madagaskar, na „czerwoną wyspę”, nazywaną przez mieszkańców lądem na końcu świata! A po ekscytującej podróży po Madagaskarze czekają Was wakacje na Mauritiusie, czyli słodkie lenistwo na plażach Oceanu Indyjskiego!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować