Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Grand Hotel Urban

Madagaskar – Antananarivo

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy hotel Grand Urban, należący do hiszpańskiej sieci restauracji i hoteli Andilana, zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta (w zasięgu spaceru znajdują się choćby Musee Andafivaratra, jezioro Anosy czy kompleks pałacowy Rova) oraz niecałe 20 km od lotniska. Goście mogą tu skorzystać z baru położonego na tarasie na dachu budynku z rozległym widokiem na miasto oraz restauracji podającej śniadania w formie bufetu i serwującej posiłki kuchni regionalnej i śródziemnomorskiej.

Hotel posiada 45 pokoi podzielonych na 4 kategorie: Business, Comfort, Deluxe i Suites, z których część dysponuje umeblowanymi balkonami. Wszystkie pokoje są wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie, sejf, telewizor, Wi-Fi, prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem oraz suszarką do włosów. Pokoje typu Comfort mają dodatkowo lodówkę.

Oficjalna strona: www.grandhotelurbanmadagascar.comDlaczego polecamy

  • Hotel położony w pobliżu wielu atrakcji turystycznych
  • Bar na tarasie z widokiem na miasto


Zwiń
Galeria

4* hotel w dogodnej lokalizacji, z widowiskowym barem na tarasie.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Madagaskar z Aleją Baobabów i plaże Mauritiusu

Od 24 200 zł

Madagaskar, Mauritius - Anatananarivo, Morondava, Kirindy, Bekopaka, Le Morne

Potężne baobaby i maleńkie lemury o wielkich oczach, piaszczyste plaże Morondavy i ostre, kamienne szpile Tsingy de Bemaraha, zdumiewające krajobrazy i zwierzęta nie z tej ziemi… Zapraszamy na wycieczkę na Madagaskar, na „czerwoną wyspę”, nazywaną przez mieszkańców lądem na końcu świata! A po ekscytującej podróży po Madagaskarze czekają Was wakacje na Mauritiusie, czyli słodkie lenistwo na plażach Oceanu Indyjskiego!

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować