Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Art Hotel Boutique

Kolumbia - Medellin

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Czterogwiazdkowy Art Boutique Hotel zlokalizowany jest w Medellin, w okolicy dzielnicy El Poblado. Hotel kusi nowoczesnym wystrojem z elementami industrialnymi, wzbogaconymi o dzieła sztuki nowoczesnej. Miejsce to spodoba się odkrywcom i niespokojnym duchom, spragnionym wrażeń i chcącym spędzić czas w nietuzinkowym hotelu. Na terenie obiektu znajduje się m.in. sala kinowa, galeria sztuki, restauracja na dachu oraz nowoczesny lounge – bar, z którego roztacza się panoramiczny widok na miasto. W całym obiekcie można korzystać z darmowego Wi-Fi.

Do dyspozycji Gości udostępniono nowoczesne pokoje wyposażone w m.in. telewizor, odtwarzacz DVD, klimatyzację, sejf, minibar. Prywatne łazienki z wanną lub prysznicem zaopatrzono w darmowy zestaw kosmetyków. Niektóre pokoje posiadają taras. Dodatkowe usługi udostępnione w hotelu to pralnia z usługą prasowania, zaplecze konferencyjne i biznesowe, przechowalnia bagażu i całodobowa recepcja.Dlaczego polecamy

  • Świetna lokalizacja w dzielnicy El Poblado
  • Interesujący, industrialny wystój hotelu
  • Restauracja na dachu i bar z panoramicznym widokiem na miasto
  • Sala kinowa


Zwiń
Galeria

4* hotel w Medellin urządzony w nowoczesnym stylu. Do dyspozycji Gości m.in. przestronne pokoje, sala kinowa, restauracja na dachu i bar z panoramicznym widokiem na okolice.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kolumbia - Kawa, Karaiby i Park Tayrona!

Od 11300 zł

Kolumbia - Bogota, Zona Cafetera, Medellin, Sierra Nevada de Santa Marta, Park Tayrona, Cartagena

Obmywana wodami Oceanu Spokojnego i Morza Karaibskiego Kolumbia stanowi niezwykłą mozaikę krajobrazów i klimatów. W tym intrygującym kraju na podróżnika czekają niezliczone atrakcje: pełne uroku kolonialne miasta, tajemnicze lasy deszczowe Amazonii, niebosiężne szczyty Sierra Nevada, aromatyczna kawa w tradycyjnej fince w Zona Cafetera, a wreszcie – ocienione palmami, białe plaże, z jedną z największych raf koralowych na świecie.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować