Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Sentrim Mara Camp

Kenia - Masai Mara

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Domki w afrykańskim stylu zlokalizowane na terenie rezerwatu Masai Mara, około 3 km od wejścia do parku. Całość składa się ze wspólnej przestrzeni dla wszystkich Gości – restauracji, ogrodu i odkrytego basenu ze strefą relaksu, a także z oddalonych od siebie bungalowów na palach. Gwarantuje to maksimum prywatności i komfortu. Działa tu sklep z lokalnym rękodziełem, w którym można zakupić pamiątki z podróży, a także biuro informacji turystycznej organizujące dodatkowe atrakcje, jak np. spacery krajoznawcze z przewodnikiem.

Na terenie Sentrim Mara Camp do dyspozycji Gości oddano 64 pokoje. Część z nich posiada piękny widok na wzgórza Ngama. Znajdująca się na terenie obozowiska restauracja jest czynna od wczesnych godzin porannych aż do późnego wieczora. Serwuje zarówno dania w formie bufetu, jak i a la carte. Lokalny bar oferuje spory wybór win oraz koktajli.DLACZEGO POLECAMY

  • Niepowtarzalny klimat miejsca, z widokiem na pobliskie wzgórza
  • Świetna lokalizacja na terenie rezerwatu Masai Mara - idealna baza wypadowa na safari
  • Niewielki, choć relaksujący basen pod gołym niebem


Zwiń
Galeria

Hotel w afrykańskim stylu położony w rezerwacie Masai Mara to doskonała opcja wypoczynkowa podczas safari po Kenii. Standard 4*.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować