Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Hotel:

Sarova Panafric

Kenia - Nairobi

Kategoria cenowa:
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Malowniczo położony hotel, zaledwie 5 minut od CBD – Central Bussines District. Oferuje klimatyzowane pokoje w różnym standardzie oraz tematyczne apartamenty – wszystkie niedawno odnowione i urządzone w nowoczesnym, afrykańskim stylu. Wyposażono je w sejf, łazienkę z prysznicem, suszarkę, telefon z automatyczną sekretarką, telewizję satelitarną i mini bar. Można w nich korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Hotel oferuje udogodnienia bankietowe i konferencyjne. Sale wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Na Gości w formie relaksu czeka otwarty basen otoczony ogrodem krajobrazowym i masaże. Kulinarne doświadczenie zapewnią trzy restauracje gdzie zjeść można tradycyjną kuchnię ze wszystkich regionów Afryki. Hotel oferuje swoim Gościom trzy bary oraz całodobowy room service.

Obecny na miejscu concierge udzieli wszelkich informacji o mieście, pomoże zaplanować zwiedzanie oraz udzieli wszelkiej pomocy.DLACZEGO POLECAMY

  • Etniczny charakter hotelu, nie zakłócony położeniem w centrum miasta
  • Obecność concierge
  • Szeroka gama wyboru restauracji i barów na terenie obiektu


Zwiń
Galeria

4* Hotel Sarova Panafric to afrykański renesans w centrum stolicy Kenii. Do dyspozycji Gości odkryty basen ulokowany przy eksluzywnej restauracji.

Zwiń
Lista ofert z danego hotelu

Lista ofert z danego hotelu

Kenia - Tropem Masajów

Od 16800 zł

Kenia - Nairobi, Masai Mara, Park Narodowy Jeziora Nakuru, Diani Beach

Stań oko w oko ze zwierzętami z Afrykańskiej Wielkiej Piątki! Zobacz taniec Masajów – ostatniego autentycznego afrykańskiego plemienia, które dotąd kultywuje swoje tradycje! Na koniec zakosztuj tropikalnego słońca na rajskich plażach! Wszystko to jest możliwe – zapraszamy na wakacje w Kenii.

Zwiń

Zwiń
Planet Escape
Kraje, które mogą cię zainteresować

Kraje, które mogą cię zainteresować

Planet Escape
Oferty, które mogą cię zainteresować

Oferty, które mogą cię zainteresować